تاریخ انتشار:۲۹ شهریور ۱۳۹۵در ۲:۵۹ ب٫ظ کد خبر:11919

مشارکت ۱۰۰ میلیون ریالی خیر تهرانی به جشن عاطفه ها در هرمزگان

رئیس اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد هرمزگان از مشارکت ۱۰۰ میلیونی ریالی خیر تهرانی در جشن عاطفه ها برای دانش آموزان نیازمند خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس ؛ رقیه طالبی فرد گفت : یکی از خیران و حامیان تهرانی ایتام با مشارکت ۱۰۰ ...

رئیس اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد هرمزگان از مشارکت ۱۰۰ میلیونی ریالی خیر تهرانی در جشن عاطفه ها برای دانش آموزان نیازمند خبر داد.

به گزارش مکران از بندرعباس ؛ رقیه طالبی فرد گفت : یکی از خیران و حامیان تهرانی ایتام با مشارکت ۱۰۰ میلیون ریالی خود برای خرید لوازم التحریر دانش آموزان ایتام دل ۱۴۲ نونهال دانش آموز را شاد کرد .

وی افزود : این خیر تهرانی حامی ۱۷۵ یتیم هرمزگان است که بطور مستمر هدایای نقدی خود را به مناسبت های مختلف برای رفع مشکلات ایتام و نیازمندان هدیه می کند و خیر و برکت زندگی خود را بواسطه کمک به ایتام و نیازمند می داند.

رئیس اکرام ایتام و محسنین خاطر نشان کرد : با مساعدت این حامی ۱۴۲ کیف که اقلامی شامل : ۳ جلد دفتر خط دار ، ۲ جلد دفتر نقاشی ، جامدادی ، ۲ پاک کن ، ۲ تراش ، مداد رنگی ۱۲ رنگ ، بسته ۶ تایی مداد سیاه ، خودکار ، دفتر یادداشت ، بسته خط کش ژله ای ، یک عدد لیوان خریداری و بین دانش آموزان ایتام توزیع گردید.
انتهای پیام/
آزادکویک

بازدیدها: ۲۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi