تاریخ انتشار:۰۱ مهر ۱۳۹۵در ۸:۱۹ ق٫ظ کد خبر:12015

آموزش و پرورش محور توسعه در جامعه است

نماینده مردم بندرعباس در این آیین جشن شکوفه ها که در مدرسه محبوبه دانش ناحیه دو بندرعباس  برگزار شد با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش محور توسعه در جامعه است اظهار کرد:همه توان خود را برای حمایت از اموزش و پرورش در مجلس شورای ...

نماینده مردم بندرعباس در این آیین جشن شکوفه ها که در مدرسه محبوبه دانش ناحیه دو بندرعباس  برگزار شد با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش محور توسعه در جامعه است اظهار کرد:همه توان خود را برای حمایت از اموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی به کار خواهیم بست چرا که معتقدیم جامعه توسعه یافته در گرو آموزش و پرورش کارآمد و پویاست.
به گزارش مکران از بندرعباس ؛احمد مرادی افزود:دراین مسیر قدردان زحمات دلسوزان تعلیم و تربیت در استان هرمزگان هستیم و با نگاه جامع و بلند این مجموعه را در سال تحصیلی جدید حمایت و همراهی خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: برای رفع مشکلات و چالش های اموزش و پرورش استان از همه دلسوزان تعلیم و تربیت بالاخص از دولت تدبیر و امید انتظار داریم نگاه ویژه ای را به این مهم در استان هرمزگان داشته باشد .
وی اضافه کرد:علاوه بر ضرورت تامین فضاهای اموزشی استاندارد ، آموزش و پرورش استان در بخش کمبود نیروی انسانی نیز نیازمند توجه بیشتری است چراکه شرایط خاص استان ایجاب می کند این مهم نیز مورد توجه ویژه دولت باشد.
به گفته مرادی:قطعا اگر مشکلات اموزش و پرورش به حداقل برسد نتیجه آن را در همه ارکان توسعه خواهیم دید چرا که نیروی انسانی موتور توسعه است.

انتهای پیام /

آزاد کویک

بازدیدها: ۱۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi