تاریخ انتشار:۰۴ مهر ۱۳۹۵در ۴:۳۰ ب٫ظ کد خبر:12119

 مسئولین لشکری و کشوری استان هرمزگان مهمان ناو ایتالیایی یورو در بندرعباس

مراسم ضیافت شام فرماندهان منطقه یکم امامت نداجا و مسئولین استان در ناو ایتالیایی برگزار شد. به گزارش مکران ازبندرعباس، فرمانده ناو یورو ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان ایرانی گفت: تقدیر و تشکر می کنم از تمامی فرماندهان و کلیه کارکنان و همکاران در نیروی دریایی ایران ...

مراسم ضیافت شام فرماندهان منطقه یکم امامت نداجا و مسئولین استان در ناو ایتالیایی برگزار شد.

به گزارش مکران ازبندرعباس، فرمانده ناو یورو ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان ایرانی گفت: تقدیر و تشکر می کنم از تمامی فرماندهان و کلیه کارکنان و همکاران در نیروی دریایی ایران که از بدو ورود ما تا کنون زحمات زیادی کشیده اند. همچنین از تمامی افسران ایرانی و بویژه استاندار محترم قدردانی می کنم.

 فرمانده منطقه یکم امامت نداجا نیز پس از تقدیر و تشکر بابت مهمان نوازی مسئولین و فرماندهان ناو یورو گفت: قبل از هر چیز از دست دادن تعدادی از مردم محترم کشور ایتالیا را در حادثه زلزله چندی قبل تسلیت عرض میکنم. از کلیه مقامات لشکری و کشوری ایتالیا بالاخص سفیر محترم ایتالیا درایران و نیز وابسته نظامی این کشور کمال تشکر را دارم.

امیر دریاداردوم حسین آزاد افزود: چند سال پیش ناو یورو در بندرعباس حضور پیدا کرد که فرماندهی معظم کل قوا فرمودند: به خط شکنی خود اعتماد کنید و این را ما به فال نیک می گیریم.

وی ادامه داد:این دید و بازدیدها بیانگر این است که نیروهای نظامی به صلح و امنیت اعتقاد دارند و نیروهای دریایی در این امر پیشقدم هستند.

در ادامه سفیر کشور ایتالیا در ایران نیز گفت: در جریان بازدید نخست وزیر ایتالیا با عالیترین مقامات ایرانی، تعمیق بیشتری بین دو کشور در تمامی زمینه ها بوجود آمد و بر آن تأکید شد.

وی ادامه داد: امروز تمامی بنادر کشور ایتالیا برای بازدید ناوهای ایرانی آماده است و برنامه ریزی شده است.

استاندار هرمزگان نیز با اشاره به حادثه زلزله ایتالیا و تسلیت به بازماندگان این کشور گفت: امیدوارم در مدت حضورتان در بندرعباس با ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی و توریستی این استان که یکی از استانهای استراتژیک ایران است آشنا شوید.

جاسم جادری افزود: ما بعنوان یک کشور دارای ثبات سیاسی و امنیت در منطقه اعلام می کنیم که برای سرمایه گذاری دیگر کشورها آماده ایم و بعنوان لنگرگاه امنیت درمنطقه دست دوستی به سمت همه دراز می کنیم.

 انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi