تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۵:۲۸ ب٫ظ کد خبر:12175

بازار بندرعباس در حجمه ناامنی قرار گرفته است /  صنایع تولیدی هرمزگان به تالار عروسی تبدیل شده اند

رئیس اتاق اصناف بندرعباس گفت: بازار بندرعباس در حال حاضر در حجمه ناامنی قرار گرفته است. به گزارش مکران از بندرعباس؛ عبدالمجید جلالی در نشت هم اندیشی بازاریان که با حضور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: بازار امروز ما یک بازار ...

رئیس اتاق اصناف بندرعباس گفت: بازار بندرعباس در حال حاضر در حجمه ناامنی قرار گرفته است.

به گزارش مکران از بندرعباس؛ عبدالمجید جلالی در نشت هم اندیشی بازاریان که با حضور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: بازار امروز ما یک بازار تهدید است و مامورین با اقدام به جمع آوری اجناس از مغازه ها فضایی آکنده از استرس ر ا بر جو بازار حاکم کرده اند.

وی با بیان اینکه هیچ مسئولی موافق اجرای چنین طرحی نیست، افزود: مبارزه با قاچاق کالا باید از شاخص ها دنبال شود ولی در حال حاضر می بینیم که تعزیرات حکومتی بازار را مغشوش کرده است و اسم این اقدامش را هم گذاشته مبارزه با قاچاق!

رییس اصناف بندرعباس با بیان اینکه بازاریان همواره همراه و همگام با نظام بوده اند، بیان داشت: این رویه ای که تعزیرات با عنوان مبارزه با قاچاق در پیش گرفته است غلط و غیراصولی است.

جلالی با بیان اینکه استفاده از محصولات ساخت کشورمان خواسته هر ایرانی است، بیان داشت: بازاریان به کدام ظرفیت تولیدی استان اتکا کنند؟ چه تولیدی در استان وجود دارد که بازاریان بتوانند مغازه هایشان را پر کنند؟

وی با بیان اینکه مکان صنایع تولیدی استان به تالار عروسی تبدیل شده است، اضافه کرد: ما در استان فقر تولید داریم و تا زمانی که این فقر هست ما ناگزیر به وارد کردن اجناس خارجی هستیم.

این مسوول تاکید کرد: بازاریان برای ارتزاق مجبور به فروش اجناس خارجی هستند و اسم این کار نمی شود با قاچاق جایگزین کرد.

جلالی با اشاره به پیامدهای این برخوردها، اضافه کرد: بیکاری و هرج و مرج تنها یکی از هزاران معضلی است که این اقدام می تواند داشته باشد و به دنبال آن بدنامی بازار نیز دل تجار را به درد آورده است.

رئیس اتاق اصناف بندرعباس بیان داشت: بازگشت آرامش به بازار و مبارزه اصولی با قاچاق خواسته به حق تمام بازاریان است و امید است که مسئولان امر در این رابطه تدابیری را اتخاذ کنند تا بیش از این شاهد پایین آمده کرکره های مغازه نباشیم.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۱۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi