تاریخ انتشار:06 مهر 1395در 12:38 ب.ظ کد خبر:12216

برخورد با خودروهای گاز سوز غیر استاندارد 

جلسه ساماندهی سیلندر گاز خانگی به ریاست علی نیکویی معاون سیاسی فرماندار بندرعباس برگزار شد . معاون سیاسی فرماندار بندرعباس خواستار تقویت نظارت بر توزیع گاز مایع در این شهرستان شد و بیان داشت : باید به گونه ای برنامه ریزی شود که متصدیان امر توزیع ...

جلسه ساماندهی سیلندر گاز خانگی به ریاست علی نیکویی معاون سیاسی فرماندار بندرعباس برگزار شد .

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس خواستار تقویت نظارت بر توزیع گاز مایع در این شهرستان شد و بیان داشت : باید به گونه ای برنامه ریزی شود که متصدیان امر توزیع سیلندر گاز را در درب منازل و با قیمت مصوب تحویل شهروندان دهند .

به گزارش مکران از بندرعباس ، علی نیکویی در ادامه خاطر نشان شد : نهادینه کردن اشتراک و رضایت مردم از شیوه خدمات دهی به مشترکین گاز ، توزیع سیلندر در سطح شهر به شیوه فعلی مطلوب نیست و باید مردم براحتی درب خانه خود سیلندر گاز را تحویل بگیرند .

این مقام مسئول  در خصوص ساماندهی سیلندرهای گاز نیز گفت : شرکت توزیع کننده سیلندر گاز با تبلیغات گسترده در سطح شهر بندرعباس ؛ اقدام به اشتراک گیری کنند و پس از تماس مشترک ، سیلندر گاز را به مشترکان خود برسانند .

وی در ادامه تصریح کرد : اقداماتی نظیر صدور کارت اشتراک می تواند به بهبود توزیع گاز مایع در شهرستان بندرعباس کمک کند تا شهروندان در این زمینه دغدغه و مشکلی نداشته باشند .

نیکویی در پایان جلسه با بیان اینکه از توقف خودروها در جایگاه های عرضه سیلندر گاز خانگی برای سوختگیری و تردد آنها در سطح شهر بدلیل خطراتی که برای رانندگان و شهروندان دارد ؛ تاکید کرد : پلیس بایستی از توقف این خودروها برای سوختگیری جلوگیری کند و نیروهای پلیس بایستی در اماکن عرضه سیلندرگاز و نقاطی که خوروهای گاز سوز اقدام به تخلیه گاز خانگی به داخل مخازن خود می کنند گشت زنی و با متخلفین به شدت برخورد کنند .

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۲۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi