تاریخ انتشار:12 مهر 1395در 7:00 ب.ظ کد خبر:12404

خدمت در نظام اسلامی باید صادقانه باشد/موفقیت در پروژه مهر حاصل تلاش جمعی بود

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با تاکید بر اینکه خدمت در نظام اسلامی باید مبتنی بر وجدان، صادقانه و برای رضای خدای متعال باشد،اظهار کرد: خدمت در عرصه تعلیم و تربیت که رسالت انبیاء بوده است فضیلت بزرگی است که خداوند متعال نصیب معلمان نموده ...

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با تاکید بر اینکه خدمت در نظام اسلامی باید مبتنی بر وجدان، صادقانه و برای رضای خدای متعال باشد،اظهار کرد: خدمت در عرصه تعلیم و تربیت که رسالت انبیاء بوده است فضیلت بزرگی است که خداوند متعال نصیب معلمان نموده و باید قدردان این موهبت الهی باشیم.

به گزارش مکران از بندرعباس؛ دانش هاشمی پور در حاشیه بازدید سرزده از اداره آموزش و پرروش ناحیه یک بندرعباس،افزود: خوشبختانه درسایه تلاش شبانه روزی و همت عالی مجموعه آموزش و پرورش در سراسر استان، شاهد برگزاری مطلوب پروژه مهر و بازگشایی مدارس بودیم و به فضل خداوند سال تحصیلی خوبی را برای دانش آموزان عزیز خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: کار در آموزش و پرورش به لحاظ گستردگی و حساست امر ، بسیار حساس و خطیر است که به سهم خود از زحمات و تلاشهای همه کارکنان آموزش و پرورش و همچنین مدیران و فرهنگیان عزیز کمال تشکر و امتنان را دارم و امیدوارم در سایه همت جمعی شاهد اعتلای بیش از پیش اهداف و راهبردهای نظام تعلیم و تربیت در این خطه از میهن اسلامی باشیم.

این مقام مسوول با تاکید براینکه برای نیل به اهداف همه دست اندرکاران امر آموزش و پرورش باید همواره در بهترین و بالاترین سطح خدمات رسانی و ایفای وظیفه باشند، خاطر نشان کرد: قطعا در سایه وحدت و همدلی و تشریک مساعی، راهبردهای نظام تعلیم و تربیت در هدفگذاری سند تحول بنیادین به درستی محقق خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرروش هرمزگان همچنین یادآورشد: آموزش و پرورش به عنوان زیر بنای توسعه و تربیت کننده نیروی انسانی کارآمد برای اداره ی  جامعه، باید الگوی نظم، قانونپذیری و خدمت صادقانه باشد چرا که اگر این مجموعه در این مسیر دچار ضعف باشد قطعا نمی تواند الگوی شایسته ای برای تربیت نسل آینده ساز جامعه شود.

هاشمی پور بیان داشت: قانونمداری مبتنی بر نظم، در فرایندهای اجرایی، باید سرلوحه کار همه دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت باشد چرا که در مسیر ارتقاء شاخص های آموزشی و تربیتی و کسب نتایج مطلوب، همه ارکان موثر و سهیم هستند.

وی با تاکید براینکه همه ی ما در پیشگاه خداوند متعال مسوول هستیم ،اظهار کرد: مسوولیت در نظام اسلامی امانت الهی است و نباید با هیچ توجیهی در انجام صحیح آن کمترین وقفه ای باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان همچنین گفت؛ با نگاهی جامع به امور آموزش و پرورش و همچنین شناخت و درک صحیح از مشکلات و تنگناها ، عملکردها به دقت رصد خواهد شد چرا که هر چه آموزش و پرورش کارآمدتر باشد افتخار آن برای تک تک تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت است.

هاشمی پور در پایان گفت: مدیریت در آموزش وپرورش مفهوم پشت میز نشینی ندارد و همه باید در وجه میدانی با دقت و صحت عمل و استفاده از ظرفیت ها پای کار باشند.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۲۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi