تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵در ۸:۲۱ ق٫ظ کد خبر:12440

برگزاری همایش ورزش های خانوادگی بمناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبزشهرداری بندرعباس گفت : همایش ورزش‌های خانواد، باهمکاری با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ،اداره کل ورزش و جوانان ، هیئت بدمینتون و هیئت ورزش های همگانی دربوستان غدیربرگزار شد. مصطفی خادم افزود: این همایش با حضور شمار زیادی از شهروندان بندرعباس در ...

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبزشهرداری بندرعباس گفت : همایش ورزش‌های خانواد، باهمکاری با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ،اداره کل ورزش و جوانان ، هیئت بدمینتون و هیئت ورزش های همگانی دربوستان غدیربرگزار شد.

مصطفی خادم افزود: این همایش با حضور شمار زیادی از شهروندان بندرعباس در گروه های سنی مختلف با هدف تندرستی و ‏ سلامت جسمانی خانواده ها و تاثیر ورزش در خانواده هاروزجمعه ۹مهرماه در بوستان غدیر برگزار شد .

وی گفت:ورزش خانوادگی روح و روان انسان را زنده می‌کند و باعث تندرستی و ‏سلامتی بدن انسان‌ها و سلامت جسمانی خانواده‌ها می‌شود .

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبزشهرداری بندرعباس گفت: این مراسم با هدف افزایش نشاط عمومی، ضرورت توجه بیشتر به ورزش و نقش ورزش خانواده در سلامتی، تشویق ‌مردم به تحرک و ورزش کردن در جامعه برگزار شد.

خادم افزود: ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان، تشویق به داشتن زندگی فعال و پویا، ارتقای سلامت مردم، ترویج و توسعه ورزش و تامین سلامتی جسم و روح بالا بردن روحیه نشاط و تعاون و همکاری از دیگر اهداف برگزاری همایش ورزش‌های خانوادگی است.

این همایش بزرگ در رشته‌های دارت، فوتبال دستی، بدمینتون، گل فنی، طناب‌کشی، مسابقه فسقلی‌ها، نقاشی باگچ، پرواز بادبادک‌ها، آمادگی جسمانی و دژبال وپرش با گونی وفریزبی برگزار گردید.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " برگزاری همایش ورزش های خانوادگی بمناسبت هفته دفاع مقدس " ارسال شده است.

  1. شله مشهدی گفت:

    این مطلب شما هم خوب بود

    http://ashpazi.ir24.org/

Go to TOP
logo-samandehi