تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵در ۸:۲۶ ق٫ظ کد خبر:12444

عقبه امنیت، حراست و نظم جامعه بر دوش آموزش وپرورش است

مدیر آموزش وپرورش قشم و جمعی از کادر ستادی این ناحیه آموزشی در هفته نیروی انتظامی، با حضور در منطقه مرزبانی و همچنین فرماندهی نیروی انتظامی از تلاش پیام آوران امنیت جامعه تقدیر کردند. به گزارش مکران از بندرعباس ، سرهنگ داوود محمود زاده فرمانده نیروی انتظامی ...

مدیر آموزش وپرورش قشم و جمعی از کادر ستادی این ناحیه آموزشی در هفته نیروی انتظامی، با حضور در منطقه مرزبانی و همچنین فرماندهی نیروی انتظامی از تلاش پیام آوران امنیت جامعه تقدیر کردند.

به گزارش مکران از بندرعباس ، سرهنگ داوود محمود زاده فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم در این دیدار گفت: عقبه خاکریز حراست و امنیت جامعه در دستان آموزش وپرورش است و به واقع اگر کشور از امنیت و نظم مناسبی برخوردار است، حاصل و دسترنج زحمات آموزش وپرورش است.

وی اضافه کرد: اگر به نبال افزایش آرامش و امنیت و کاهش جرائم هستیم باید به آموزش و پرورش و فراگیری علم توجه بیشتری شود.

محمودزاده تصریح کرد: هر مکان، محله  و شهری که غالب افراد آن با سواد، عالم و با فرهنگ هستند، میزان ارتکاب به انواع جرائم در آن مکانها از میانگین پایینی برخوردار است.

فرمانده نیروی انتظامی قشم ایجاد امنیت، استقرار امنیت و عمومی سازی امنیت را وظیفه نیروی انتظامی برشمرد و افزود: تمامی نیت و همت نیروی انتظامی بر این اساس استوار است که سطح امنیت جامعه و مردم افزایش یابد و آرامش همگانی بر جامعه حکمفرما شود.

بهرام پوراشرف مدیر آموزش وپرورش شهرستان قشم نیز با اشاره به رشادت های نیروی انتظامی در ایجاد نظم در جامعه، اظهارداشت: پیشرفت هر جامعه ای در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در سایه نظم و انضباط  اجتماعی بدست آید که در این راستا پیشرفت و توسعه کشور مرهون تلاش نیروهای مخلص انتظامی است.

این مسئول ضمن تبریک و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: پایین بودن آمار جرائم و ناامنی قشم نشانگر تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی در برقراری امنیت در این جزیره بوده است که قابل تحسین است.

پوراشرف گفت: با وجود کمبود نیروهای انسانی ، نیروی انتظامی قشم توانسته به موفقیت های زیادی در راستای حراست، امنیت و نظم بدست آورد و این نشانه دلسوزی، احساس مسئولیت  و حس وطن دوستی نیروهای خدوم  نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۳۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi