تاریخ انتشار:۱۸ مهر ۱۳۹۵در ۹:۵۰ ق٫ظ کد خبر:12578

اجرای طرح همیاران پلیس در بندرعباس

طرح همیاران پلیس با همت پلیس راهنمایی و رانندگی  و مشارکت سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری بندرعباس در راستای ترویج واشاعه فرهنگ ترافیک اجرا گردید. به گزارش مکران از بندرعباس ، طرح همیاران پلیس بمنظور ایمنی کودکان و اشاعه فرهنگ ترافیک در بین دانش آموزان در ...

طرح همیاران پلیس با همت پلیس راهنمایی و رانندگی  و مشارکت سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری بندرعباس در راستای ترویج واشاعه فرهنگ ترافیک اجرا گردید.

به گزارش مکران از بندرعباس ، طرح همیاران پلیس بمنظور ایمنی کودکان و اشاعه فرهنگ ترافیک در بین دانش آموزان در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک با اشاره به نقش تأثیرگذار آموزش گفت: اجرای طرح های کاهش ترافیک نیازمند برنامه ریزی، آموزش و فرهنگ سازی است تا با  انجام فعالیت های آموزشی  از طریق متخصصین این حوزه  به اهداف حمل و نقل و ترافیکی مدیریت شهری دست یابیم.

کهوری تاکید کرد: در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک و در نتیجه افزایش ایمنی و کاهش تصادفات، طرح ها و فعالیتهای آموزشی به جهت موثر بودن بر رفتارهای انسانی و تاثیر متقابل محیط و فرد بر هم ، در طول سال تحصیلی برای دانش آموزان اجرا خواهد شد.

وی لزوم برنامه ریزی و آموزش را دو رکن اصلی و مهم فر هنگ سازی عنوان نمود و افزود: دانش آموزان ما به عنوان همیاران پلیس می توانند در عرصه ترافیک نقش مهمی داشته باشند و ضمن احترام به قانون، پلیس را در انجام وظایف یاری نمایند.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi