تاریخ انتشار:18 مهر 1395در 10:14 ق.ظ کد خبر:12582

اعزام ۲۰۰ نفر از مستمری بگیران هرمزگانی به مشهد مقدس

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور اجرای طرح کرامت رضوی و اعزام ۲۰۰ نفر از مستمری بگیران این استان به مشهد مقدس طی مهرماه جاری خبر داد.  به گزارش مکران از بندرعباس، سیدفاضل حیدری بلوکی با اعلام اینکه مستمری بگیران ...

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور اجرای طرح کرامت رضوی و اعزام ۲۰۰ نفر از مستمری بگیران این استان به مشهد مقدس طی مهرماه جاری خبر داد. 

به گزارش مکران از بندرعباس، سیدفاضل حیدری بلوکی با اعلام اینکه مستمری بگیران بیش از ۷ درصد از جمعیت حدود ۹۰۰ هزار نفری هرمزگانی های تحت پوشش تامین اجتماعی در استان هرمزگان را تشکیل می دهند، اظهار داشت: در حال حاضر ۶۶هزار و ۸۶۹ نفر مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان در استان هرمزگان هستند که تعداد آنها نسبت به سال گذشته ۹ درصد افزایش داشته است.

وی از افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری بگیران در سال ۹۵ خبر داد و افزود: مبلغ مابه التفاوت حقوق مستمری بگیران در ماه های خرداد و مرداد امسال به حساب آنها واریز شد.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از اجرای طرح کرامت رضوی و اعزام مستمری بگیران به مشهد مقدس نیز سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۲۰۰ نفر از مزایای این طرح برخوردار شدند.

وی اضافه کرد: برای سال جاری نیز سهمیه ۲۰۰ نفری به استان هرمزگان اختصاص یافته است که گروه اول در روز ۱۴ مهرماه اعزام شدند و گروه دوم نیز روز ۲۱ ماه جاری عازم زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) می شوند.

حیدری بلوکی تعداد مستمری های برقرار شده طی یکسال گذشته را بالغ بر ۲هزار و ۸۲۰ پرونده اعلام کرد و بیان داشت: از این تعداد، ۵۶۶ فقره یعنی معادل ۲۰ درصد کل احکام پرونده بازنشستگی سخت و زیان آور بوده است.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi