تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۵در ۵:۰۹ ب٫ظ کد خبر:12870

رفع تصرف ۲ هکتار از اراضی ملی در شهرستان بندرلنگه

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بندرلنگه از رفع تصرف ۲ هکتار از اراضی ملی در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس ؛ روح اله وفاکیش گفت : با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری و طبق وظیفه ذاتی ...

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بندرلنگه از رفع تصرف ۲ هکتار از اراضی ملی در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
به گزارش مکران از بندرعباس ؛ روح اله وفاکیش گفت : با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری و طبق وظیفه ذاتی این اداره و همچنین دستورات قاطع مدیریت محترم اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان هرمزگان مبنی بر برخورد قاطع با زمین خواری و مقابله با متجاوزان به اراضی ملی و به استناد تبصره یک ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و حمایت از جنگل ها و مراتع کشور ، عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی بندرلنگه اقدام به رفع آثار بند خاکی در روستای باورد به مساحت ۲ هکتار که به منظور تصرف اراضی ملی احداث شده بودند نمودند و با اقدام به موقع اراضی ملی را رفع تصرف نموده و به دولت بازگردانده شد.
وی افزود : ارزش ریالی این اراضی ملی که در سنوات گذشته مورد تصرف قرار گرفته بود ۳۰۰ میلیون ریال می باشد.
رییس منابع طبیعی شهرستان بندرلنگه گفت: مردم میتوانند هرگونه گزارش در زمینه تخریب ،تجاوز ، تصرف ، آتش سوزی وحضور گله‌های دام غیرمجاز در اراضی ملی را برای پیگیری به بازرسان منابع طبیعی و آبخیزداری از طریق سامانه تلفنی ۱۵۰۴ اطلاع دهند.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi