تاریخ انتشار:۰۳ آبان ۱۳۹۵در ۵:۵۱ ب٫ظ کد خبر:12915

مدرسه ۵۳ساله وزیری رودان هرمزگان بازسازی می شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در آیین آغاز عملیات اجرایی دبستان شش کلاسه وزیری گفت :آموزش و پرورش زیرساخت توسعه انسانی است و هرچه در جهت تعلیم و تربیت هزینه شود ،سرمایه است . به گزارش مکران از بندرعباس ،قاسم بهمن ...

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در آیین آغاز عملیات اجرایی دبستان شش کلاسه وزیری گفت :آموزش و پرورش زیرساخت توسعه انسانی است و هرچه در جهت تعلیم و تربیت هزینه شود ،سرمایه است .

به گزارش مکران از بندرعباس ،قاسم بهمن زاده با قدردانی از همت خیرین مدرسه ساز افزود :از اواخر سال ۱۳۹۴فعالیت مجمع خیرین مدرسه ساز رودان شکل عملی بخود گرفت و فعالیت مجمع در جمع آوری مدارس تخریبی و ایجاد مدارس در مناطق محروم شایسته تمجید است.
وی در ادامه با اشاره به پروژه مذکور اظهار داشت : آموزشگاه والفجر وزیری ۵۳سال قدمت دارد که امکان ادامه تحصیل بدلیل غیرایمن بودن برای دانش آموزان  ممکن نبود که با همت خیر نیک اندیش غلام راستین گام مهمی در راستای تامین فضای آموزشی  استاندارد برای دانش آموزان این روستا برداشته شد .
وی با اشاره به مشخصات پروژه یاد آور شد :این پروژه با  زیر بنا ی ۳۸۴ متر مربع زیر شامل؛ ساختمان آموزشی،  سرویسهای بهداشتی، خانه سرایداری و بوفه طی مدت دو سال به احداث و به بهره برداری می رسد که تمام اعتبار مورد نیاز آن توسط خیر تامین می شود و اداره کل نوسازی مدارس استان نیز در جهت تامین تجهیزات آموزشی اداری وسرمایشی اقدام خواهد کرد .خواهد داشت .رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودان در این مراسم با اشاره به وضعیت موجود فضاهای آموزشی شهرستان گفت : رودان در رتبه سوم دارای مدارس تخریبی در استان قرار دارد و از این حیث باید با همدلی و همراهی خیرین مدرسه ساز فضایی ایمن و استاندارد را برای دانش آموزان این شهرستان ایجاد کرد .احمد رحیمی افزود  :دبستان والفجر وزیری بیش ازیکصد دانش آموز را در خود جای داده است که این فضا با قدمت بیش از ۵۰سال در زمره فضاهایی نا ایمن قرار داشت که نگران کننده بود و بحمداللهامروز با همت خیر نیک اندیش غلام راستین این دغدغه و نگرانی مرتفع گردید و امیدواریم این پروژه در موعد مقرر به بهره برداری برسد .
انتهای پیام /
آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi