تاریخ انتشار:۲۲ آبان ۱۳۹۵در ۱۱:۱۵ ب٫ظ کد خبر:13197

دیدار ۴ساعته رئیس دادگستری استان برای رفع مشکلات قضایی

دیدار ۴ساعته رئیس دادگستری استان برای رفع مشکلات قضایی دیدار ۴ساعته رئیس کل دادگستری استان کرمان با مردم ۵شهرستان جنوبی استان امروز دردادگستری کهنوج برگزارشد. دیدار۱۸۲نفر درجنوب کرمان با رئیس دادگستری استانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، مدیر روابط عمومی ...

دیدار ۴ساعته رئیس دادگستری استان برای رفع مشکلات قضایی

دیدار ۴ساعته رئیس کل دادگستری استان کرمان با مردم ۵شهرستان جنوبی استان امروز دردادگستری کهنوج برگزارشد.

دیدار۱۸۲نفر درجنوب کرمان با رئیس دادگستری استانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کل استان کرمان گفت: دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان کرمان در محل دادگستری شهرستان کهنوج از ساعت ۹ صبح امروز آغاز و به مدت ۲۴۰ دقیقه ادامه یافت و به مشکلات قضایی و حقوقی ۱۸۲نفر از شهروندان شهرستان های کهنوج،منوجان،فاریاب،جازموریان و رودبار جنوب رسیدگی شد.

محمد بصیریان اظهار داشت:یدالله موحد به همراه معاون منابع انسانی،رئیس حفاظت واطلاعات، معاون مالی وپشتیبانی استان کرمان در ملاقات مردمی شهرستان کهنوج، با تعدادی از شهروندان برای حل مشکلات قضایی آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی گفت:در ملاقات مردمی رئیس کل داد گستری استان کرمان، به در خواست ۱۸۲ نفر از متقاضیان ، به صورت حضوری رسیدگی و دستورات قضایی مقتضی در خصوص رفع مشکلات مردم را به واحدهای ذیربط صادر شد.

بصیریان افزود:در این ملاقات به مسائلی از قبیل مشکلات مربوط به زندانیان ،تبدیل قرار ، اعسار ،رسیدگی مجدد به پرونده رسیدگی شد و مسائل مختلف دیگر نیز در درخواست های مردمی بود که در جهت حل و فصل همه مسائل مطرح شده دستور مساعد قانونی صادر گردید.

بازدیدها: ۲۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi