تاریخ انتشار:01 آذر 1395در 1:43 ب.ظ کد خبر:13300

فرماندار شهرستان جاسک گفت: آمادگی و همراهی با قشر هنرمندان جاسک را خواهیم داشت.

به گزارش مکران فرماندار جاسک فرماندار شهرستان جاسک گفت: آمادگی و همراهی با قشر هنرمندان جاسک را خواهیم داشت. احمدی افزود: تلاش برای ارتقاء بخشیدن به عرصه فرهنگ و هنر ماندگار در جاسک لازمه ی همکاری همه ی دستگاه ها با این قشر فرهنگی ...

به گزارش مکران فرماندار جاسک فرماندار شهرستان جاسک گفت: آمادگی و همراهی با قشر هنرمندان جاسک را خواهیم داشت. احمدی افزود: تلاش برای ارتقاء بخشیدن به عرصه فرهنگ و هنر ماندگار در جاسک لازمه ی همکاری همه ی دستگاه ها با این قشر فرهنگی و هنری است.

وی ادامه داد:هنرمندان قشری مفید و تأثیرگذار و نبض یک جامعه هستند، هنرمندان با گفتار و بیان شیوای خود باعث رونق و پیشرفت خواهند شد.

فرماندار جاسک در خصوص احداث مجتمع فرهنگی و هنری جاسک افزود: صحبت هایی را در این خصوص داشته ایم و با پیگیری جدی نسبت به این موضوع امیدواریم تنها یکی از دغدغه‌های هنرمندان جاسکی را حل و مرتفع سازیم.

محمد احمدی فرماندار جاسک بیان کرد در بحث توسعه ی مکران باید گفت که این منطقه به یک نقطه ی مهم و استراتژیک مشخص شده است و ان شاءالله با تدبیر مقام معظم رهبری در خصوص توسعه و رشد سواحل مکران و تأکید خاص ایشان به این مهم، شاهد آبادانی هرچه بهتر این منطقه در آینده ای نچندان دور خواهیم بود.

وی ادامه داد:برنامه های بسیار خوب و مطلوبی توسط دولت در این منطقه ی اقتصادی در دست اجرا می باشد و آینده ی نزدیک شاهد محیای آن خواهیم بود.

فرماندار جاسک در خصوص ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی در این شهرستان گفت:از تمامی سرمایه گذاران بخش خصوصی و سرمایه گذاران این شهرستان تقاضا میکنیم جهت سرمایه گذاری در منطقه ی پر رونق جاسک ورود کنند و از برکات حضور در این منطقه ی عظیم در جهت توسعه ی فراگیر مکران و ایرانی آباد سهیم باشند.

محمد احمدی فرماندار جاسک در خصوص عملکرد دولت تدبیر و امید تأکید کرد و گفت: از جوانان خواهانیم کارنامه دولت را با فهم و درک بالا بخوبی مورد مطالعه و ارزیابی قرار دهند و آنگاه همگی آشکارا خواهند دانست که دولت یک کارنامه ی بسیار مطلوب و با ارزشی را در طول این مدت از خود ارائه کرده است.

انتهای خبر/حسام بختیار

بازدیدها: ۴۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi