تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۵در ۷:۵۷ ب٫ظ کد خبر:13361

هلاکت یک شرور مسلح در ‌‌رودان

هلاکت یک شرور مسلح در ‌‌رودان ‌فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از هلاکت یکی از اشرار مسلح در شهرستان رودان این استان خبر داد. ‌فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از هلاکت یکی از اشرار مسلح در شهرستان رودان این استان خبر داد. ‌به گزارش مکران به نقل از ...

هلاکت یک شرور مسلح در ‌‌رودان

‌فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از هلاکت یکی از اشرار مسلح در شهرستان رودان این استان خبر داد.

‌فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از هلاکت یکی از اشرار مسلح در شهرستان رودان این استان خبر داد.

‌به گزارش مکران به نقل از ایسنا،‌ سردار عزیزالله ملکی در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی رودان با انجام کارهای فنی و اطلاعاتی از راهزنی و اخاذی تعدادی از اشرار مسلح از اتباع بیگانه غیرمجاز مطلع شدند که قصد دور زدن ایستگاه بازرسی فاریاب را داشتند.

وی با اشاره به اجرای کمین از سوی ماموران نیروی انتظامی در محل مذکور، افزود: اشرار به محض مشاهده مأموران اقدام به تیراندازی کردند که در این عملیات مسلحانه یکی از اشرار به نام “سام پ” ۳۳ ساله اهل شهرستان یاسوج به هلاکت رسید و دیگر اشرار که عرصه را برخود تنگ دیدند، با توجه به تاریکی هوا و صعب العبور بودن منطقه از محل گریختند.

سردار ملکی تصریح کرد: در پاکسازی از محل درگیری سه قبضه سلاح جنگی، دو تیغه خشاب و۴۱ دستگاه گوشی موبایل، مقادیری وجه نقد مسروقه و پنج عدد ساعت مچی کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء این باند شرور ادامه دارد، خاطرنشان کرد: عمده جرایم ارتکابی اعضاء این باند سرقت و راه‌بندی مسلحانه، اخاذی به صورت مسلحانه از اتباع بیگانه غیر مجاز و کوله بران عبوری از نقاط کوهستانی است.

بازدیدها: ۲۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi