تاریخ انتشار:۲۷ آذر ۱۳۹۵در ۳:۰۰ ب٫ظ کد خبر:13530

حوادث عجیبی که هنگام تولد پیامبر (ص) اتفاق افتاد

  حوادث عجیبی که هنگام تولد پیامبر (ص) اتفاق افتاد پیامبر اسلام (ص) در روز جمعه ۱۷ ربیع الاول، بعد از طلوع فجر، در عصر سلطنت انوشیروان، قبل از طلوع خورشید، در مکه چشم به جهان گشود، در شب تولد و هنگام تولد ان حضرت، حوادث ...

حوادث عجیبی که هنگام تولد پیامبر (ص) اتفاق افتاد

پیامبر اسلام (ص) در روز جمعه ۱۷ ربیع الاول، بعد از طلوع فجر، در عصر سلطنت انوشیروان، قبل از طلوع خورشید، در مکه چشم به جهان گشود، در شب تولد و هنگام تولد ان حضرت، حوادث عجیبی در جهان رخ داد، که در این جا به ذکر چند حادثه اکتفا می‌کنیم.

به گزارش رادیو قرآن، پیامبر اسلام (ص) در روز جمعه ۱۷ ربیع الاول، بعد از طلوع فجر، در عصر سلطنت انوشیروان، قبل از طلوع خورشید، در مکه چشم به جهان گشود، در شب تولد و هنگام تولد ان حضرت، حوادث عجیبی در جهان رخ داد، که در این جا به ذکر چند حادثه اکتفا میکنیم.

۱- امام صادق (ع)فرمود: ابلیس (پدر شیطان ها) در اسمان های هفتگانه، رفت و آمد میکرد، هنگامی که عیسی( ع)متولد شد، از پرواز به سه آسمان ممنوع گردید، ولی در چهار آسمان، رفت و آمد میکرد و هنگامی که پیامبر اسلام (ص) متولد شد، از پرواز به سوی همه آسمان های هفتگانه ممنوع شد و شیطانهایی که به سوی آسمان می رفتند با تیرهای شهاب آسمانی رانده می شدند. هنگامی که افراد قبیله قریش، اوضاع آسمان را پریشان و دگرگون دیدند، گمان کردند که قیامت بر پا شده، به هم دیگر می گفتند: «این پدیده ها نشانه بر پا شدن قیامت است که یهودیان و مسیحیان از آن سخن میگویند یکی از کاهنان زبر دست آن عصر به نام عمروبن امیر گفت:«به ستارگان آسمان که نشانه های مسیر راه زمستان و تابستان ما بودند بنگرید، اگر آنها از جای خود پرتاب شوند، بدانید که نابودی همه ما و همه چیز فرا رسیده است، ولی اگر آنها در جای خود قرار دارند و ستارگان دیگری پرتاب میگردند، این نشانه بروز حادثه جدیدی است که من چگونگی آن را نمی دانم.

۲- در همان بامداد تولد پیامبر اسلام ص همه بتها از جا کنده شده و سرنگون شدند

۳-در ان هنگام ایوان عظیم کاخ مدائن (کاخ شاه ایران) به لرزه در آمد و چهارده کنگره(دندانه سر دیوار) آن فرو ریخت.

۴- آب دریاچه ساوه در زمین فرو رفت و خشکید.

۵- آب رود سماوه(در بین کوفه) زیاد شد و به جریان افتاد.

۶- آتشکده سرزمین فارس، پس از هزار سال روشنایی خاموش شد.
کلمات کلیدی: حوادث عجیب ، ولادت پیامبر اکرم ، پیامبر اکرم ، حوادث عجیب هنگام ولادت پیامبر اکرم ، ولادت پیامبر

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi