تاریخ انتشار:01 دی 1395در 7:15 ب.ظ کد خبر:13553

کرمان پنجمین استان به دولت همراه پیوست

پنجمین استان به دولت همراه پیوست با حضور استاندار کرمان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری، و معاونین استاندار و مدیران شرکت رایتل، امروز دولت همراه در استان کرمان به بهره برداری رسید. با حضور استاندار کرمان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و ...

پنجمین استان به دولت همراه پیوست

با حضور استاندار کرمان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری، و معاونین استاندار و مدیران شرکت رایتل، امروز دولت همراه در استان کرمان به بهره برداری رسید.

با حضور استاندار کرمان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری، و معاونین استاندار و مدیران شرکت رایتل، امروز دولت همراه در استان کرمان به بهره برداری رسید.

استاندار کرمان در این مراسم اظهار داشت برای ارتقای سطح سلامت اداری، افزایش رضایت مردم و کاهش هزینه ها رویکرد استفاده از دولت همراه ضروری بوده و از اهمیتی ویژه برخوردار است و همچنین لازم است درکنار استفاده از فناوری های نوین، فرایند ها و بروکراسی های اداری مورد تجدید نظر قرار گیرد تا مردم برای ایجاد کسب و کار بتوانند به راحتی مجوز های لازم را اخذ نمایند.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری اظهار داشت : همانگونه که استفاده از فناوری موبایل موجب افزایش راندمان شخصی گردیده لازم است از این فناوری به منظور افزایش بهره وری، درامور اداری و سازمانی نیز استفاده گردد.

عطا الله ملکی تبار ادامه داد : بر اساس هماهنگی ها و توافقات انجام شده با استانداری و شرکت مخابرات ایران، منطقه کرمان تا آخر بهمن ماه تعداد ۸۰۰ دستگاه دولتی در سطح استان به شبکه دولت متصل خواهد شد و استفاده ازاین بستر امن و سامانه سامانه های کاربردی، ارایه خدمات رسانی دستگاه ها را بهبود خواهد داد.

ایشان اضافه کرد: ایجاد APN بر بستر همراه نقطه شروع دولت همراه می باشد وامروز استان کرمان به عنوان پنجمین استان به دولت همراه پیوست و مدیران دستگاه ها ی استانی با استفاده از APNمیتوانند از هر نقطه و در هر زمان به کارتابل اداری خود دسترسی داشته باشندو بتوانند امورات اداری سازمانی رابدون وقفه انجام دهند.

بازدیدها: ۳۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi