تاریخ انتشار:۲۸ دی ۱۳۹۵در ۱۲:۵۵ ب٫ظ کد خبر:13778

امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره ارشاد جاسک و فرمانداری در راستای برگزاری جشنواره فیلم و فیلم نامه نویسی

به گزارش مکران در راستای برگزاری هفته قرآن و عترت و جشنواره فیلم و فیلمنامه نویسی در شهرستان جاسک، توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری این شهرستان تفاهم نامه ی همکاری امضا شد. عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: به ...

به گزارش مکران در راستای برگزاری هفته قرآن و عترت و جشنواره فیلم و فیلمنامه نویسی در شهرستان جاسک، توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری این شهرستان تفاهم نامه ی همکاری امضا شد.

عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و جلب مشارکت و ایجاد وحدت رویه برای انجام فعالیت های قرآنی در سطح شهرستان های استان ، این تفاهم نامه به امضا رسید.
وی در ادامه گفت: جاسک در زمینه فیلمسازی قدمتی دیرینه دارد و در سال های نچندان دور در این عرصه هنرمندان جاسکی یادگارهای بسیاری را از خود برجای گذاشته اند.
لشکری زاده مسئول دبیر خانه از عناوین این جشنواره گفت وافزود: جشنواره فیلم و فیلنامه نویسی به مناسبت هفته قرآن و عترت در تاریخ هفدهم اسفند ماه سال جاری به مدت ۲ روز بصورت استانی در شهرستان جاسک برگزار می گردد و از عناوین مهم این جشنواره می توان به ارائه فیلم کوتاه و فیلم نامه نویسی با موضوعات قرآنی و کارگاه های ۲ روزه آموزشی اشاره کرد.

انتهای خبر/حسام بختیار

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi