تاریخ انتشار:21 مرداد 1393در 0:00 ق.ظ کد خبر:1389

سارق مسلح خودرو در منوجان خلع سلاح شد

سارق مسلح خودرو در منوجان خلع سلاح شد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان گفت: سارق مسلح خودرو که پس از سرقت در منوجان متواری و در خوزستان مخفی شده بود با تلاش ماموران انتظامی منوجان دستگیر شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابه نقل از مینوجهان ؛رضا ...

سارق مسلح خودرو در منوجان خلع سلاح شد

سارق مسلح خودرو در منوجان خلع سلاح شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان گفت: سارق مسلح خودرو که پس از سرقت در منوجان متواری و در خوزستان مخفی شده بود با تلاش ماموران انتظامی منوجان دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابه نقل از مینوجهان ؛رضا محمدحسنی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حضور دو سارق مسلح خودرو در یکی از مناطق مسکونی منوجان موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری مرکزی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: سارقان که قصد سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پرادوی یکی از اهالی مرکز این شهرستان را داشتند به محض حضور پلیس متواری شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان بیان کرد: ماموران انتظامی با بررسی صحنه جرم و آثار به جا مانده از سارقان و همچنین انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی پس از یک هفته سرنخی از عامل اصلی سرقت در خوزستان پیدا کرده و با نیابت قضایی و همراهی پلیس این شهرستان محل اختفای وی را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی دقیق مخفیگاه متهم و هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه وی را دستگیر و خودروی او را توقیف کردند.

محمد حسنی گفت: در بازرسی از این محل یک قبضه سلاح ممنوعه به کار رفته در صحنه جرم به همراه مقادیری مهمات کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان منوجان عنوان کرد: متهم پس از انتقال به شهرستان منوجان مورد شناسایی شاکی قرار گرفت و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

بازدیدها: ۳۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi