تاریخ انتشار:۱۴ بهمن ۱۳۹۵در ۵:۱۰ ب٫ظ کد خبر:13916

برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی در کتابخانه شهید مطهری (ره)بندرعباس

به گزارش مکران برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی در کتابخانه شهید مطهری (ره)به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی پرچم جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی با حضور اعضای فعال این کتابخانه در ...

به گزارش مکران برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی در کتابخانه شهید مطهری (ره)به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی پرچم جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی با حضور اعضای فعال این کتابخانه در ورودی کتابخانه شهید مطهری (ره) برافراشته شد. مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) از برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی بر بلندای کتابخانه شهید مطهری (ره)همزمان با ورود امام  خمینی  ویوم الله ۱۲ بهمن با حضور اعضای فعال و کتابداران خبر داد.

وی با تشکر از شهرداری منطقه ۳ جهت نصب پرچم گفت : با عنایت به فرا رسیدن سی و هشتمین  سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بزرگداشت ایام الله دهه فجر و به منظور ترویج  کتابخوانی و آشنایی اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه با انقلاب شکوهمند اسلامی برای اولین بار پرچم نهاد کتابخانه های عمومی و ایران در ورودی کتابخانه نصب گردید تا یادآور نقش کتاب و کتابخوانی در نوجوانان و جوانان زمان انقلاب باشد.

طوبی ترابی پور در پایان خاطر نشان کرد: این مراسم که با شعر خوانی درباره دهه فجر و جمع خوانی کتاب  شهید نواب صفوی همراه بود با اهدای جایزه و پرچم به کودکان و نوجوانان پایان پذیرفت. وامید است در برنامه های آتی شاهد حضور فعال اعضا و نهادهای فرهنگی داشته باشیم چرا که سال خواندن فقط با ترویج فرهنگ مطالعه معنی پیدا می کند.

گفتنی است لیلا جعفری و کبری میرحسینی کتابداران کتابخانه با پیشنهاد این موضوع و جذب اعضا نقش بسزایی در پیشبرد این هدف فرهنگی داشته اند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi