تاریخ انتشار:22 بهمن 1395در 1:01 ب.ظ کد خبر:14063

پروژه بزرگ مجتمع آبرسانی سورک، بخش لیردف و بهره مندی ۱۸ روستا با جمعیتی بالغ بر ۳۵۲۰ نفر، در شهرستان جاسک افتتاح شد

به گزارش مکران از شهرستان جاسک:محمد احمدی فرماندار شهرستان جاسک در آیین افتتاح این پروژه عظیم افزود:پروژه بزرگ آبرسانی سورک در شرق شهرستان جاسک حرکتی بسیار شگرف در جهت آبادانی و نیاز مردم منطقه به حیات زندگی (آب) می باشد. فرماندار جاسک ادامه داد:این پروژه ۱۸ ...

به گزارش مکران از شهرستان جاسک:محمد احمدی فرماندار شهرستان جاسک در آیین افتتاح این پروژه عظیم افزود:پروژه بزرگ آبرسانی سورک در شرق شهرستان جاسک حرکتی بسیار شگرف در جهت آبادانی و نیاز مردم منطقه به حیات زندگی (آب) می باشد.

فرماندار جاسک ادامه داد:این پروژه ۱۸ روستا، ۹۰۰ خانوار و جمعیتی بالغ بر ۳۵۲۰ نفر را پوشش می دهد تا دولت حرکت خود را مبنی بر توسعه سواحل مکران و آسایش مردم عزیز و این ساحل نشینان دریای مکران در جهت آبادانی منطقه گام به گام مستحکم بردارد.

محمد احمدی ادامه داد:محل تأمین آب از ۳ حلقه چاه جهت تصویه و پمپاژ با طول خط انتقال ۴۵ کیلومتر و همچنین طول شبکه توزیع ۵۱ کیلومتر با حجم مخازن ۱۰۰۰ متر مکعب می باشد.

لازم به ذکر است افتتاح پروژه مجتمع آبرسانی سورک با حضور سید مصطفی ذولقدر نماینده شرق هرمزگان، مهندس حمزه پور مدیرعامل شرکت آبفا روستایی و محمد احمدی فرماندار جاسک  صورت گرفت.
انتهای خبر/حسام بختیار

 

بازدیدها: ۳۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi