تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۵در ۱۱:۴۶ ب٫ظ کد خبر:14456

اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برای ارائه خدمات در ایام عید نوروز

دکتر محمدمهران امینی فرد معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در جلسه هماهنگی روسای اورژانس و بیمارستانهای تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بر آمادگی همه جانبه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در ایام نوروز تاکید کرد وی در ادامه گفت:۴۴پایگاه اورژانس بهمراه۵۲دستگاه آمبولانس و همچنین ۴بیمارستان ...

دکتر محمدمهران امینی فرد معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در جلسه هماهنگی روسای اورژانس و بیمارستانهای تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بر آمادگی همه جانبه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در ایام نوروز تاکید کرد

وی در ادامه گفت:۴۴پایگاه اورژانس بهمراه۵۲دستگاه آمبولانس و همچنین ۴بیمارستان خدمات درمانی موردنظر و موردنیاز مسافرین نوروزی و بیماران نیازمند را ارائه خواهند داد.
در این جلسه پس از بررسی کامل  نحوه ارائه خدمات درمانی در ایام نوروز و بمنظور رفع دغدغه مسافرین محترم نوروزی و شهروندان محترم در ایام نوروز ۸ایستگاه سلامت نوروزی جهت استقرار آمبولانس اورژانس۱۱۵و ارائه خدمات فوریتهای پزشکی در مسیرهای مواصلاتی و ورودی شهرهای تحت پوشش مصوب و جهت اجرا به مسئولین مربوطه ابلاغ گردید.

وی همچنین بر افزایش بازرسی های نظارت بر درمان دانشکده از مراکز بهداشتی درمانی تاکید کرد و از نظارتهای شبانه روزی کارشناسان نظارت بر درمان بمنظور کنترل ارائه کمی و کیفی خدمات درمانی خبر داد.

دکتر امینی فرد همچنین به روسای بیمارستانها در خصوص آمادگی بیش از پیش جهت مواجهه احتمالی با حجم بالای بیماران مراجعه کننده و پذیرش مجروحین و مصدومین حوادث ترافیکی و همچنین آمادگی کادر پزشکان،پرستاران و پیراپزشکان تاکید ویژه کرد.
ایشان در انتها به شهروندان محترم و مسافرین نوروزی تاکید کردند به هنگام بروز تصادفات و سوانح شماره تلفن۱۱۵را بخاطر داشته باشند و ضمن حفظ خونسردی در حوادث مراتب را به نزدیکترین پایگاه اورژانس اطلاع دهند تا از خدمات رایگان اورژانس ۱۱۵بهره مند شوند.

بازدیدها: ۴۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi