تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:1447

فرماندار کهنوج: قراردادسه طرح بزرگ اقتصادی در این شهرستان منعقد شد

پایگاه خبری تحلیلی شوباد نیوز به نقل از ایرنا:سه طرح بزرگ اقتصادی در کهنوج به مرحله انعقاد قرارداد رسید  ایرنا - فرماندار کهنوج گفت: در راستای طرح مثلث اقتصادی و نشست ستاد تسهیل سرمایه گذاری قرارداد سه طرح بزرگ اقتصادی در این شهرستان منعقد شد. به گزارش ...

پایگاه خبری تحلیلی شوباد نیوز به نقل از ایرنا:سه طرح بزرگ اقتصادی در کهنوج به مرحله انعقاد قرارداد رسید

 ایرنا – فرماندار کهنوج گفت: در راستای طرح مثلث اقتصادی و نشست ستاد تسهیل سرمایه گذاری قرارداد سه طرح بزرگ اقتصادی در این شهرستان منعقد شد.

به گزارش ایرنا، سید محسن صمدانی روز چهارشنبه در حاشیه نشست ستاد تسهیل سرمایه گذاری شهرستان که با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: احداث کارخانه تولید انواع شیشه با اعتبار بالغ بر ۱۲میلیون دلار، احداث کارخانه تولید کاشی و سرامیک با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال و احداث سردخانه دو هزار تنی نگهداری محصولات کشاورزی با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال طرح هایی هستند که تفاهمنامه اجرای آنها به امضا رسیده است.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست جذب سرمایه گذار در بخش های خصوصی و تسریع در امور آنهاست زیرا در حال حاضر شرایط مطلوبی برای سرمایه گذاری در سطح استان و شهرستان فراهم شده که این نتیجه تعامل و پیگیری های استاندار کرمان است.

صمدانی خاطرنشان کرد: توسعه کشور با حضور دولت و مردم در کنار یکدیگر باعث می شود تحریم ها اثر کمتری داشته باشد و امروز لازمه پیشرفت شهرستان، سرمایه گذاری و استفاده از مردم یا همان بخش خصوصی است که دولت هم حمایت ویژه ای انجام می دهد.

فرماندار کهنوج تصریح کرد: استفاده از افراد صاحب فکر و با تجربه برای سرمایه گذاری باعث موفقیت و پیشرفت بیشتری در این زمینه خواهد شد.

وی گفت: شهرستان کهنوج در بخش های مختلف پتانسیل های خوبی در حوزه سرمایه گذاری دارد و نیاز است این ظرفیت ها اطلاع رسانی و از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری دعوت شود.

شهرستان کهنوج در فاصله ۳۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.ک/۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi