تاریخ انتشار:۲۰ اسفند ۱۳۹۵در ۱۱:۳۷ ب٫ظ کد خبر:14529

حادثه ای خونین در محور نیکشهر به ایرانشهر

حادثه ای خونین در محور نیکشهر به ایرانشهر به گزارش مکران :براثر واژگونی یکدستگاه سواری پژو ۲۰۶ در ساعت ۱۳/۴۵ دقیقه مورخه ۹۵/۱۲/۲۰ در محور نیکشهر به ایرانشهر ۳ نفر کشته و مجروح شدند. محمودرضا ناصح رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشکده ...

حادثه ای خونین در محور نیکشهر به ایرانشهر

به گزارش مکران :براثر واژگونی یکدستگاه سواری پژو ۲۰۶ در ساعت ۱۳/۴۵ دقیقه مورخه ۹۵/۱۲/۲۰ در محور نیکشهر به ایرانشهر ۳ نفر کشته و مجروح شدند.

محمودرضا ناصح رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر عنوان کرد در این حادثه نوزاد ۳ ماهه دختر مجروح و ۲ نفر سرنشین خودرو در دم قبل از رسیدن آمبولانس فوت شدند.

ایشان یادآور شدند حال عمومی نوزاد نیز وخیم و هم اکنون توسط کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان ۲۲ بهمن نیکشهر در حال دریافت خدمات می باشد.

ایشان در پایان تاکید نمودند باتوجه نزدیک بودن ایام تعطیلات نوروز و افزایش تردد مسافرین در محور ایرانشهر ، نیکشهر به چابهار و احتمال بارانی بودن منطقه و لغزندگی جاده با سرعت مطمئنه رانندگی و به هشدارهای پلیس راهور توجه نموده و در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با مرکز پیام اورژانس با شماره ۱۱۵ یا پلیس ۱۱۰ تماس برقرار نمایند .

بازدیدها: ۵۶۳

اخبار مرتبط





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi