تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۳۹۶در ۳:۰۶ ب٫ظ کد خبر:15147

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندر عباس : نقل و انتقالات باید در چهار چوب عدالت آموزشی انجام شود

به گزارش مکران مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس در نشست کمیته نقل و انتقالات گفت : نقل و انتقالات باید در چهارچوب عدالت آموزشی انجام شود. سید هادی حسینی در نشست کمیته نقل و انتقالات این اداره با تاکید بر رعایت عدالت آموزشی افزود ...

به گزارش مکران مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس در نشست کمیته نقل و انتقالات گفت : نقل و انتقالات باید در چهارچوب عدالت آموزشی انجام شود.

سید هادی حسینی در نشست کمیته نقل و انتقالات این اداره با تاکید بر رعایت عدالت آموزشی افزود : نقل و انتقالات  در راستای پروژه مهر بوده و یکی از اهداف عالی وزارت است .

وی در ادامه افزود : پروژه مهر سه هدف عمده دارد که یکی از این اهداف ،عدالت آموزشی است .حسینی تاکید کرد : ضریب اشتغال یکی از شاخص های اصلی نقل و انتقال بوده و بررسی نیازها ی نیروی انسانی و کمبودها باید با دقت نظر بیشتری انجام گردد .

این مقام مسئول با بیان اینکه ، نقل و انتقالات باید مطایق دستور العمل انجام شود گفت : نقل و انتقالات در دو بخش درون استانی و برون استانی بوده که در این نشست با توجه به پایان مهلت برون استانی تا تاریخ ۹۶/۳/۳۰ بخش برون استانی انجام میگردد و آخرین مهلت درون استانی تا ۹۶/۴/۱۳ میباشد .

بر اساس این گزارش : در این نشست پس از بحث و بررسی و اظهار نظر معاونین و کارشناس مسئولین مقاطع مختلف ، و سایر اعضای کمیته با توجه به ضریب اشتغال در بخش نیروی انسانی با درخواست ۲۶ نفر واجد الشرایط از بین ۶۵ نفر متقاضی در سه مقطع موافقت گردید .

 

بازدیدها: ۴۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi