تاریخ انتشار:20 تیر 1396در 10:16 ب.ظ کد خبر:15268

سایگانی بخشدار سرباز:**مدیران کل استانی به بخش بزرگ سرباز در حد بخشی با جمعیت صد هزار نفر امکانات اختصاص دهند*

*سایگانی بخشدار سرباز:* *مدیران کل استانی به بخش بزرگ سرباز در حد بخشی با جمعیت صد هزار نفر امکانات اختصاص دهند* به گزارش مکران اولین جلسه شورای اداری بخش سرباز در سال ۱۳۹۶ با دستور کار: بررسی فعالیت ها و عملکرد سال ۹۵ و ارائه طرح ...

*سایگانی بخشدار سرباز:*

*مدیران کل استانی به بخش بزرگ سرباز در حد بخشی با جمعیت صد هزار نفر امکانات اختصاص دهند*
به گزارش مکران
اولین جلسه شورای اداری بخش سرباز در سال ۱۳۹۶ با دستور کار:
بررسی فعالیت ها و عملکرد سال ۹۵ و ارائه طرح و برنامه های پیشنهادی ادارات در سال ۹۶ و با حضور روسای تمامی ادارت بخش سرباز و با ریاست بخشدار محترم بخش سرباز برگزار گردید.
در ابتدا روسای ادارات گزارشی از عملکرد اداره مربوطه خود در سال ۱۳۹۵ و طرح ها و مصوبات پیشنهادی سال۱۳۹۶ ارائه کردند در ادامه جناب آقای عطایی رئیس شورای بخش به نقاط قوت و ضعف برخی ادارات اشاره نمودند پس از آن آقای بزرگزاده نیز گزارش از شورای شهر ارائه کردند

در پایان مرتضی سایگانی بخشدار سرباز ضمن خیرمقدم به حضار،از همه مدیران و کارمندان خواستند تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و با رعایت قوانین کارهای مردم را به نحو احسن انجام دهند و باتوجه به شعار سال (اقتصاد مقاومتی ،تولید، اشتغال) که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده مدیران جهت تحقق این شعار حرکت کنند.
در ادامه بخشدار محترم از همه مدیران کل استانی خواستند به بخش سرباز که جمعیتی نزدیک به صد هزار نفر دارد در حد جمعیت صد هزار نفر امکانات و اعتبارات اختصاص دهند.
سایگانی در پایان سخنان خود از همه مدیران خواستند جهت خدمت هر چه بهتر به مردم در راستای سیاست دولت تدبیر و امید عزم خود جزم کنند.

بازدیدها: ۹۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi