تاریخ انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۶در ۶:۴۵ ق٫ظ کد خبر:15314

شرکت های دانش بنیان هرمزگان در زمینه فناوری های آب با شرکت آب منطقه ای همکاری می کنند

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان از تنظیم برنامه های اجرایی آب منطقه ای و پارک علم و فناوری هرمزگان در بسته های پنج گانه اقتصاد مقاومتی خبر داد. دکتر علیرضا نصیری به ارائه توانمندی های پارک هرمزگان و نقش شرکت های دانش ...

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان از تنظیم برنامه های اجرایی آب منطقه ای و پارک علم و فناوری هرمزگان در بسته های پنج گانه اقتصاد مقاومتی خبر داد.

دکتر علیرضا نصیری به ارائه توانمندی های پارک هرمزگان و نقش شرکت های دانش بنیان در راستای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی پرداخت.

وی همچنین با اشاره به مصوبات این نشست اشاره کرد و گفت: پارک هرمزگان لیست توانمندی ها و شرکت های دانش بنیان خود را که در زمینه چالش های موجود در شرکت آب منطقه ای وجود دارد در اختیار آب منطقه ای قرار خواهد داد.

وی ، ساخت کنتور حجمی برای سنجش دبی آب در حجم های بالا، سیستم هشدار نشتی به منظور جلوگیری از پرت آب در خطوط انتقال آب، کنتورهای هوشمند جهت نصب بر روی چاه های کشاورزی، کنتور پرتابل خطوط آبرسانی، استفاده از روش های نوین برای نمک زدایی آب شور، استفاده از ظرفیت سایت تحقیقاتی آب شیرین کن آب منطقه ای واقع در روستای کوشک بندرخمیر در زمینه پروژه های تحقیقاتی از جمله مواردی است که پارک علم و فناوری هرمزگان تلاش خواهد کرد با کمک واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان در اختیار آب منطقه ای هرمزگان قرار دهد.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین برای تسریع در همکاری از برگزاری جلسه مشترک شرکت های دانش بنیان با آب منطقه ای در آینده نزدیک خبر داد.

در این نشست همچنین حسین عباس زاده مدیر مدیریت دفتر هیات مدیره شرکت آب منطقه ای در این جلسه با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به اهمیت تمرکز بر تولید و اشتغال و استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی و شرکت های دانش بنیان برای توسعه اشتغال و کارآفرینی در استان پرداخت.

وی با اشاره به بسته های پنجگانه رونق تولید و اشتغال و با توجه به نقش دستگاه های اجرایی در اقتصاد مقاومتی خواستار همکاری بین پارک فناوری و آب منطقه ای هرمزگان شد.

انتهای پیام/ آزادکویک

بازدیدها: ۱۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi