تاریخ انتشار:۰۲ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۱۹ ق٫ظ کد خبر:15431

فرماندار بندرعباس:باید با همین منابع محدود در جهت بهبود مشکلات تلاش کنیم

   فرماندار بندرعباس با همراهی جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از روستاههای کوه مازغ مغیران ، کوه دازان ، کوه لهرو از توابع بخش تخت بازدید بعمل آوردند و از نزدیک مسائل و مشکلات روستا را مورد بررسی قرار دادند.  احمد پویافر در خصوص رفع مشکلات ...

 

 فرماندار بندرعباس با همراهی جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از روستاههای کوه مازغ مغیران ، کوه دازان ، کوه لهرو از توابع بخش تخت بازدید بعمل آوردند و از نزدیک مسائل و مشکلات روستا را مورد بررسی قرار دادند.

 احمد پویافر در خصوص رفع مشکلات مردم بخش تخت گفت: همکاری مردم شرط اساسی هر پیشرفت و توسعه ای است، باید با همین منابع محدود در جهت بهبود مشکلات تلاش کنیم؛ همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا طبق یک برنامه‌ریزی زمان‌بندی‌شده اقداماتی جهت توسعه انجام شود و شاهد عمران و آبادانی این بخش باشیم.

احمد پویافر در جمع مردم روستای کوه لهرو بخش تخت با اشاره به مشکلات و مسائل متعدد مردم و محدودیت منابع، اظهار کرد: در سال‌های قبل وضعیت راه این منطقه بهتر بود اما به دلیل بارندگی و عدم بازسازی و نگهداری راه از بین رفته و تخریب ‌شده است.

وی بابیان اینکه مردم سال‌هاست در این منطقه با همین  مشکلات زندگی می‌کنند، افزود: نمی‌خواهیم بافت منطقه تغییر کند ولی باید با همکاری و تعامل در مسیر بهبود این وضعیت تلاش کنیم؛ شاید نتوانیم همه مشکلات را به‌یکباره حل کنیم ولی براساس یک برنامه‌ریزی درست پیگیری می‌کنیم.

پویافر با اشاره به اینکه مسئله گرما اصلاً توجیه برای کار نکردن نیست، ادامه داد: هرجایی که بتوانیم تأثیری داشته باشیم، کوتاهی نکرده و تلاش می‌کنیم مشکلات مردم یکی پس از دیگری حل شود. مردم، شوراها، گروه‌های جهادی، بسیج و کسانی که می‌توانند به هر میزانی کمک کنند، نباید در این امر کوتاهی کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شرایط زیستی آینده این منطقه باید بررسی شود تصریح کرد: بنیاد مسکن و جهاد سازندگی در زمینهٔ بررسی شرایط زیستی کمک خواهند کرد اما اگر کسی در این مورد طرح یا پیشنهادی دارد با دل و جان می‌پذیریم. هر چه تجمیع بیش‌تری صورت گیرد کار خدمات‌رسانی آسان‌تر می‌شود، زمانی که پراکندگی وجود داشته باشد کار خدمات سخت می‌شود.

احمد پویافر در پایان خاطرنشان کرد: این وعده ها هرگز فراموش نمی‌شوند قطعاً کمیته برنامه‌ریزی با مسئولین ارتباط می‌گیرد و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود ولی همه این‌ موارد زمان می‌برد و باید صبور بود.

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۳۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi