تاریخ انتشار:۰۷ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۲۲ ق٫ظ کد خبر:15530

رفع تصرف۱۵هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان پارسیان

۱۵هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان پارسیان رفع تصرف شد رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان گفت : ۱۵۰۰۰ متر مربع از اراضی شهر دشتی شهرستان پارسیان  به ارزش ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان که برای استفاده کشاورزی مورد شخم و ...

۱۵هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان پارسیان رفع تصرف شد

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان گفت : ۱۵۰۰۰ متر مربع از اراضی شهر دشتی شهرستان پارسیان  به ارزش ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان که برای استفاده کشاورزی مورد شخم و شیار قرار گفته بود از دست متصرفان خارج شد.

خواجه افزود : حفاظت از اراضی ملی از اولویت های اصلی این اداره بوده و انجام گشت و کنترل و نظارت شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت به منظور حفظ و حراست ار عرصه های ملی از مهمترین اقدامات این اداره در زمینه حراست از عرصه های ملی است .

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرصه منابع طبیعی با متخلفین امر برخورد قاطع و قانونی صورت می گیرد .

خزعل خواجه در این راستا از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف غیر قانونی اراضی ملی و بروز حریق در عرصه های منابع ملی با شماره رایگان ۱۵۰۴ تماس حاصل نمایند

شهر دشتی در ۱۰ کیلومتری شهرستان پارسیان واقع شده است.

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۱۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi