تاریخ انتشار:۰۷ مرداد ۱۳۹۶در ۱:۰۰ ب٫ظ کد خبر:15536

اهدای ۱۷۲ جفت کفش به ایتام توسط یکی از حامیان / توزیع سبد غذایی بین نیازمندان به ارزش ۳۸۴ میلیون ریال

یکی از حامیان نیکوکار قشمی تعداد ۱۷۲ جفت کفش مرغوب به ارزش ۱۷۲ میلیون ریال خریداری و تحویل واحد اکرام ایتام کمیته امداد شهرستان قشم کرد که بلا فاصله بین دانش آموزان نیازمند شناسایی شده توزیع شد . کمیته امداد اقداماتی خوبی برای ارتباط گیری حامیان ...

یکی از حامیان نیکوکار قشمی تعداد ۱۷۲ جفت کفش مرغوب به ارزش ۱۷۲ میلیون ریال خریداری و تحویل واحد اکرام ایتام کمیته امداد شهرستان قشم کرد که بلا فاصله بین دانش آموزان نیازمند شناسایی شده توزیع شد .
کمیته امداد اقداماتی خوبی برای ارتباط گیری حامیان و خیران با خانواده های نیازمند برقرار کرد تا بتواند از ظرفیت های آنان برای کمک در رفع مشکلات مددجویان منجر بشود .
مدیر کمیته امداد شهرستان قشم خدمت به نیازمندان را از افتخارات این نهاد دانست و گفت : خدمت به نیازمندان وقتی با ارزش می شود که با نیت خیر و برای گره گشایی از مشکلات نیازمندان گام برداشته شود .
غلامرضا غلامی افزود : یکی از حامیان نیکوکار قشمی تعداد ۱۷۲ جفت کفش مرغوب به ارزش ۱۷۲ میلیون ریال خریداری و تحویل واحد اکرام ایتام کمیته امداد شهرستان قشم کرد که بلا فاصله بین دانش آموزان نیازمند شناسایی شده توزیع شد .
غلامی در ادامه با اشاره به اینکه بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر حامی نیکوکار ، ایتام تحت حمایت و فرزندان نیازمند غیر یتیم این نهاد را تحت حمایت دارند گفت : طرح مسحنین و اکرام ایتام دو طرح کمیته امداد برای تحت حمایت قراردادن فرزندان یتیم و یا دارای سرپرست بیمار و از کارافتاده است که حامیان با مشارکت در این طرح های کمک های خود را به حساب این فرزندان واریز می کنند.
وی با اشاره به اینکه پنج هزار و ۹۳۰ نفر از جمعیت جزیره قشم تحت حمایت این نهاد و از خدمات مختلف کمیته امداد در سرفصل‌های درمان و سلامت ، اشتغالزایی ، فرهنگی ، کمک ‌هزینه تحصیلی ، جهیزیه قرار دارند ، افزود : ۵۱۳ کیسه « همیان مولا » به ارزش ۳۸۴ میلیون ریال که در قالب این طرح معنوی اقلامی شامل : برنج ، شکر، مرغ ، حبوبات ، روغن ، ماکارونی و … بوده است که بین خانوادهای نیازمند در مناطق محروم این جزیره توزیع‌ شده است .
مدیر کمیته امداد قشم از دیگر برنامه ها امداد بازدید از خانواده های تحت حمایت و همچنین بررسی مسائل و مشکلات آنان و تلاش جهت رفع آنها ذکر کرد و افزود : طرح مفتاح الجنه با هدف دلجویی از خانواده های نیازمند و ایتام تحت حمایت کمیته امداد و بررسی مسائل و مشکلات این خانواده ها با حضور مسئولان ، خیران و حامیان نیکوکار توسط کمیته امداد اجرا می شود.
شایسته ذکر است تعداد ۵۰۴ یتیم و ۲۰۰ نفر طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد جزیره قشم هستند .

انتهای پیام/آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi