تاریخ انتشار:09 مرداد 1396در 12:35 ب.ظ کد خبر:15585

افزایش پرواز مسیر خارجی در فرودگاه بین المللی بندرعباس/مسقط درلیست پروازهای بندرعباس

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس خبر داد محمود امانی بنی با اعلام این خبر افزود : با پیگیری های انجام شده از ۱۶ مرداد ماه شاهد انجام پرواز در مسیر بندرعباس مسقط و بالعکس خواهیم بود . امانی بنی ...

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس خبر داد
محمود امانی بنی با اعلام این خبر افزود : با پیگیری های انجام شده از ۱۶ مرداد ماه شاهد انجام پرواز در مسیر بندرعباس مسقط و بالعکس خواهیم بود .
امانی بنی گفت : این پرواز در روزهای دوشنبه هر هفته و توسط شرکت هواپیمائی کیش ایر در این مسیر انجام خواهد شد که چنانچه شاهدتقاضاهای بیشتر باشیم بلافاصله افزایش بیشتر این پرواز در دستور کار قرار خواهد گرفت .
مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش اینگونه پروازها خاطر نشان کرد : افزایش روابط خصوصا تجاری و اقتصادی در بین کشورها نیازمند ایجاد بسترهای مناسب ارتباطات است و در این راستا فرودگاه از اهمیت ویژه و استراتژیک برخوردار می باشد از همین رو افزایش اینگونه پروازها در بالا بردن سطح تبادلات با کشورها بسیار حائض اهمیت خواهد بود .
امانی افزود : برنامه های دیگری نیز جهت افزایش پرواز در سطح فرودگاههای استان در دستور کار می باشد که پیگیری و برقراری پروازهای بیشتر منوط به استقبال مردم خواهد بود چرا که بستر های لازم در سطح فرودگاههای استان کاملا محیاست و چنانچه مردم از مسیرهای پروازی استقبال کنند بلافاصله پیگیری لازم جهت افزایش پرواز انجام خواهد شد .

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۲۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi