تاریخ انتشار:۱۳ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۲۸ ب٫ظ کد خبر:15642

صدور کیفرخواست برای سارق حرفه ای با ۲۴ فقره سرقت منزل در بندرعباس

  معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت : پس از شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه ای با ۲۴ فقره سرقت در شهرستان بندرعباس ، برای وی کیفرخواست صادر شد. جاوید امانی اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح ...

 

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت : پس از شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه ای با ۲۴ فقره سرقت در شهرستان بندرعباس ، برای وی کیفرخواست صادر شد.

جاوید امانی اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان بندرعباس ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: به دستور مقام قضایی کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی سرنخ های بجا مانده و انجام اقدامات تخصصی یک سارق سابقه دار را شناسایی و در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر نمودند.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افزود: متهم در تحقیقات بعمل آمده به ارتکاب ۲۴ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان بندرعباس اعتراف نموده است.

وی خاطرنشان ساخت: از مخفیگاه این سارق حرفه ای مقادیر قابل توجهی جواهرآلات ،وجه نقد و اشیاء نفیس و زینتی کشف و ضبط گردیده است.
امانی در خاتمه با اشاره به صدور کیفرخواست برای این سارق حرفه ای در دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس ، از شهروندان خواست در صورت نگاهداری اشیاء بهادار در منزل با رعایت نکات ایمنی ، منازل را به صندوق های رمزدار، دوربین های مداربسته و سیستم های ضد سرقت تجهیز کرده و به محض مشاهده موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مأمورین انتظامی اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمین اقدام گردد .

انتهای پیام /آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi