تاریخ انتشار:۱۵ مرداد ۱۳۹۶در ۹:۰۹ ق٫ظ کد خبر:15663

اجرای عملیات اتصال خط لوله انتقال آب ۸۰۰میلمتری اختصاصی شرب بندرعباس به خط انتقال آب۷۰۰قدیم

معاون طرح و توسعه آب منطقه ای هرمزگان گفت: عملیات اتصال خط لوله انتقال آب ۸۰۰میلمتری اختصاصی شرب بندرعباس به خط انتقال آب ۷۰۰میلیمتری کالکتور شمیل انجام شد. دکتر شهروز شجاعی با اعلام این خبر افزود: پیش از این  خط  لوله  ۸۰۰میلیمتری  انتقال آب ،آب چاه ...

معاون طرح و توسعه آب منطقه ای هرمزگان گفت: عملیات اتصال خط لوله انتقال آب ۸۰۰میلمتری اختصاصی شرب بندرعباس به خط انتقال آب ۷۰۰میلیمتری کالکتور شمیل انجام شد.

دکتر شهروز شجاعی با اعلام این خبر افزود: پیش از این  خط  لوله  ۸۰۰میلیمتری  انتقال آب ،آب چاه های نیان، چاه های حاشیه شمیل،نشت آب و چاه قنات را در مواقع اضطراری  از طریق خط کشاورزی شمال میناب  به خط اصلی انتقال آب ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ میلمتری انتقال آب  به بندرعباس می رساند.

وی ادامه داد: در  زمان کشت و بهره برداری کشاورزان  از این خط با مشکل  مواجه می شدیم و برای جلوگیری از مشکلات پیش آمده به سمت اجرای این عملیات پیش رفتیم.

دکتر شجاعی تاکید کرد: با احداث خط لوله انتقال آب  جدید همزمان می توانیم هم آب کشاورزان را بدون هیچ اخلالی از سد شمیل تامین کنیم و نیز آب شرب بندرعباس را با ریسک پایین تری به مقصد برسانیم.

انتهای پیام/آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi