تاریخ انتشار:۱۵ مرداد ۱۳۹۶در ۴:۴۵ ب٫ظ کد خبر:15684

بخشدار بندزرک خبر داد:آغاز عملیات ساخت دو مرکز بهداشت و درمانی روستایی و دو واحد زیست پزشک در بخش بندزرک

بخشدار بندزرک خبر داد آغاز عملیات ساخت دو مرکز بهداشت و درمانی روستایی و دو واحد زیست پزشک در بخش بندزرک علی بلاک بخشدار بندزرک از آغاز عملیات ساخت دو مرکز بهداشتی روستایی و دو واحد زیست پزشک در بخش بندزرک در آئین کلنگ زنی ۳۸ پرژه ...

بخشدار بندزرک خبر داد
آغاز عملیات ساخت دو مرکز بهداشت و درمانی روستایی و دو واحد زیست پزشک در بخش بندزرک
علی بلاک بخشدار بندزرک از آغاز عملیات ساخت دو مرکز بهداشتی روستایی و دو واحد زیست پزشک در بخش بندزرک در آئین کلنگ زنی ۳۸ پرژه عمرانی حوزه سلامت و درمان شهرستان با اعتبار۸۶ میلیارد ریالی که به نمایندگی در روستای کرگان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه و امام جمعه شهرستان انجام گرفت خبر داد.
بخشدار بندزرک با بیان اینکه حوزه سلامت و درمان یکی از شاخص های مهم مدنظر دولت تدبیر امید است که با شروع طرح تحول سلامت به معنای واقعی شاهد تحول در این حوزه بخصوص در سطح روستاها هستیم که احداث این پروژه در سطح شهرستان میناب و بخش بندزرک در همین راستا می باشد
علی بلاک در خصوص پوشش بیمه سلامت در سطح روستاهای بخش بندزرک گفت: خوشبختانه با اجرای طرح پوشش سراسری بیمه درمانی تحت عنوان بیمه سلامت اکنون همه روستائیان بخش بندزرک تحت پوشش این بیمه هستند که از خدمات درمانی و بهداشتی استفاده می کنند که کاهش هزینه های درمان یکی دیگر از برکات طرح تحول سلامت توسط دولت خدمتگزار می باشد.
وی احداث و تجهیز و نوسازی خانه های بهداشت سطح بخش را دستاورد دیگر طرح تحول سلامت دانست و عنوان داشت : توجه به بحث ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح روستا نیز یک عمل مهم برای کاهش مراجعات مردم به مراکز درمانی می باشد که خوشبختانه همه اهالی بخش بندزرک از این خدمات استفاده می کنند و در هفته دولت نیز شاهد افتتاح و بهره برداری از سه خانه بهداشت در سطح بخش خواهیم بود.
بخشدار بندزرک همچنین اظهار داشت: با توجه به تاکید ویژه دولت بر امر مهم سلامت جامعه و با اجرای طرح تحول سلامت شاهد حضور پزشکان و دندانپزشک و ماما در مراکز درمانی سطح بخش در چهار مرکز درمانی بندرزک، سرمست ، زهوکی و کرگان هستیم که به صورت شبانه روز در مرکز مستقر هستند و اهالی محترم از خدمات ارائه شده استفاده می کنند و این موضوع نیز باعث کاهش مراجعات اهالی به بیمارستان یا مراکز درمانی مرکز شهرستان را به همراه داشته است.
علی بلاک در خصوص حوزه عمران طرح تحول سلامت در بخش بندزرک عنوان داشت: احداث ساختمان جدید مراکز درمانی سرمست و بندزرک و همچنین احداث ساختمان مسکونی پزشک مراکز سرمست و کرگان و همچنین خانه های بهداشت جوشکی ، خشک آباد از پروژه های عمرانی هستند که در حال اجرا می باشند.
نماینده عالی دولت در بخش بندزرک همچنین خاطر نشان ساخت : یکی از موضوعات مهم حوزه عمران و سلامت بهداشت دهان و دندان است که خوشبختانه در مرکز درمانی بندزرک با حضور دندانپزشک خدمات مربوطه ارائه می شود و بزودی نیز شاهد استقرار یونیت دندانپزشکی در مرکز درمانی کرگان خواهیم بود که مردم نیز از خدمات مذکور استفاده نمایند.
بخشدار بندزرک در پایان با تقدیر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان و مرکز بهداشت و خدمات درمانی شهرستان مهمترین خواسته مردم و مسئولان بخش بندزرک در حوزه سلامت را اختصاص حداقل یک آمبولانس مجهز جهت ارائه خدمت در سطح بخش بندزرک عنوان داشت.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi