تاریخ انتشار:۱۵ مرداد ۱۳۹۶در ۷:۱۴ ب٫ظ کد خبر:15691

فین قابلیت توسعه دارد

فرماندار بندرعباس ، در گردهمایی شبی با نخبگان و بزرگان (معتمدان) بخش فین در محل کانون شهید رضاپور شهر فین برگزار شد حضور یافت . احمدپویافر در طی این دیدار با اشاره به اهمیت حضور معتمدین و صاحبان فکر و اندیشه در پیشبرد اهداف عالی دولت ...

فرماندار بندرعباس ، در گردهمایی شبی با نخبگان و بزرگان (معتمدان) بخش فین در محل کانون شهید رضاپور شهر فین برگزار شد حضور یافت .

احمدپویافر در طی این دیدار با اشاره به اهمیت حضور معتمدین و صاحبان فکر و اندیشه در پیشبرد اهداف عالی دولت در جامعه و پیشرفت امور شهر اظهار داشت : هدف این نشست استفاده از تجربیات و خرد جمعی ، شناسایی مسائل و ارائه راهکار جهت مرتفع کردن مشکلات ، کاستن فاصله مردم و مسئولین، اولویت‌بندی به امور در راستای پیشرفت و آبادانی شهر فین است .
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : نظم‌دهی ساختار اداری ، هویت ‌بخشی شهر و قانون‌گرایی ، شناخت نیازها ، تشکیل شورای سرمایه گذاری برای استفاده از سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی در راستای توسعه شهر فین ، برنامه‌ریزی و تدوین برنامه زمان‌بندی و فعالیت های ادارات، برگزاری دیدارهای عمومی با مردم به صورت چهره به چهره ، بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهری ، حمایت از سیاست‌های دولت و افزایش امید در جامعه از مهم‌ترین اقدامات مسئولان است .
احمدپویافر در ادامه با استفاده از همه ی ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه با همراهی و همفکری شوراهای اسلامی شهر و معتمدین مردم تاکید کرد و گفت: برای توسعه همه جانبه این شهر باید از همه ظرفیت ها باید بهره گرفت .
وی بیان داشت : باید در جهت جذب گردشگر به این شهر تلاش زیادی کرد و زمینه را برای حضور سرمایه گذار در این زمینه فراهم کرد .
این مقام مسئول ضمن اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی و تعیین اهداف قابل دست‌یافت ، عنوان کرد : بهره‌مندی از پتانسیل معتمدین شهر فین ، استفاده از نظرات صاحب‌نظران و نخبگان ، باعث همفکری و برنامه‌ریزی هر چه بهتر در راستای افزایش رشد و توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی شهر فین خواهد شد .
فرماندار بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد : توجه به فرهنگ و توسعه فرهنگی شهر فین ، با در نظر گرفتن نقش کلیدی مردم باید در دستور کار مسئولین قرار گیرد و با پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات و نیازهای مردم بستر را برای خدمات رسانی بهتر به آنان فراهم کرد.

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۳۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi