تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۶در ۱:۰۹ ب٫ظ کد خبر:15745

بازدید مدیرکل تعاون و کار هرمزکان از نمایشگاه فرصتهای شغلی تعاونی های استان در جاسک

محمدعلی سلیمی مدیرکل تعاون، کا ر و رفاه اجتماعی هرمزگان از نمایشگاه فرصتهای شغلی تعاونی های استان در شهرستان جاسک بازدید کرد. این نمایشگاه متشکل از ۱۷ غرفه با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان به هیئت تجاری و سرمایه‌گذاری عمان برپا شده است که با ...

محمدعلی سلیمی مدیرکل تعاون، کا ر و رفاه اجتماعی هرمزگان از نمایشگاه فرصتهای شغلی تعاونی های استان در شهرستان جاسک بازدید کرد.
این نمایشگاه متشکل از ۱۷ غرفه با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان به هیئت تجاری و سرمایه‌گذاری عمان برپا شده است که با توجه به نقش تعاونی ها در توسعه و رونق اقتصادی و همچنین ایجاد اشتغال، ۷  غرفه از مجموع ۱۷ غرفه های این نمایشگاه مربوط به تولیدات تعاونی های استان می باشد.
شرکت تعاونی نقش و نگار هرمز، سپهر نقش هرمزگان (بندرعباس)، میرنشان بهده، گل سرخ خلیج فارس (فین)، مجتمع شیلاتی فرآوران دریا (بندرجاسک)، زیبابافان سرمه بندرخمیر، نگین مهتران مکران (بشاگرد) از جمله شرکت تعاونی هایی هستند که تولیدات خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند.
هیات تجاری و سرمایه گذاری کشورعمان با هدف آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری و تجاری استان هرمزگان به ویژه جاسک به این شهرستان سفر کردند که با توجه به وجود فرصت‌های بسیار مناسب تولید محصولات کشاورزی و شیلاتی در استان هرمزگان بویژه در شرق استان، سفر  این هیئت فرصتی بسیار مناسب برای معرفی پتانسیل‌های استان به‌ویژه در حوزه تولید محصولات کشاورزی و شیلاتی است.

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۲۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi