تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۶در ۲:۳۴ ب٫ظ کد خبر:15834

شهادت شهید «محسن حججی» نمونه عینی حماسه عاشورا

شهادت شهید «محسن حججی» نمونه عینی حماسه عاشورا -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- محمد کرمی نیا دانشجوی گروه علوم قرآن و حدیث از رفسنجان در حاشیه شهادت شهید مدافع حرم «محسن حججی» ، شهادت این شهید والامقام را نمونه عینی حماسه عاشورا توصیف کرد. کرمی نیا گفت : روزهایی را دنبال می ...

شهادت شهید «محسن حججی» نمونه عینی حماسه عاشورا
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
محمد کرمی نیا دانشجوی گروه علوم قرآن و حدیث از رفسنجان در حاشیه شهادت شهید مدافع حرم «محسن حججی» ، شهادت این شهید والامقام را نمونه عینی حماسه عاشورا توصیف کرد.
کرمی نیا گفت : روزهایی را دنبال می کنیم که کشور عزیزمان ایران ، جهان اسلام و جبهه مقاومت تحت تأثیر یک واقعه شوک برانگیز و افتخارآمیز قرار گرفته است و حماسه ایثار و از خودگذشتی امام سوم شیعیان، بار دیگر متجلی و به تصویر کشیده شد.
این دانشجو افزود : محسن حججی شهید جوان جبهه مقاومت که می توان گفت با افتخار از هم میهنان ما بود ، دقیقاً در صحنه ای که شباهت عجیبی به عصرعاشورا در صحرای کربلا داشت به دست اشقی الاشقیاء به شهادت رسید و افتخار بزرگی را برای جبهه مقاومت و کشور جمهوری اسلامی ایران رقم زد.
کرمی نیا تأکید کرد : نظام مقدس جمهوری اسلامی به خود می بالد که بعد از گذشت سه دهه از دفاع مقدس، روزهایی که ایثارگری ها، فداکاری ها و عظمت های دفاع مقدس را شاهد بوده است، نه تنها روحیه بالای معنویت در میان جوانان ایران اسلامی کم نشده، بلکه افزایش نیز پیدا کرده است.
ایشان در نهایت افزود : شهید حججی، جوانی بود که نه افتخار دیدار امام راحل (ره) را داشته و نه روزهای دفاع مقدس را شاهد بوده ولی با این وجود، از غیورترین و باوفادارین سربازان نظام جمهوری اسلامی بود که به فیض شهادت نائل آمد و وفاداری اش را به امام راحل (ره) ، شهدای دوران دفاع مقدس و آرمان های این نظام نشان داد.
.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi