تاریخ انتشار:۱۱ شهریور ۱۳۹۶در ۱۱:۵۳ ب٫ظ کد خبر:16027

تشیع جنازه دختران هرمزگانی در بندرعباس برگزار شد

 هرمزگان دیار آفتاب و مردمان حافظ همیشگی خلیج فارس یک‌بار دیگر در سوگ فرزندان برومندش نشست، فرزندانی از تبار مردمان سخت‌کوش که به‌سوی خداوند متعال عروج کردند. به گزارش مکران از  ایسنا،   خبر جان باختن دانش آموزان هرمزگانی یک‌بار دیگر استان مظلوم اما  قهرمان هرمزگان را در کانون ...

 هرمزگان دیار آفتاب و مردمان حافظ همیشگی خلیج فارس یک‌بار دیگر در سوگ فرزندان برومندش نشست، فرزندانی از تبار مردمان سخت‌کوش که به‌سوی خداوند متعال عروج کردند.

به گزارش مکران از  ایسنا،   خبر جان باختن دانش آموزان هرمزگانی یک‌بار دیگر استان مظلوم اما  قهرمان هرمزگان را در کانون توجهات قرارداد، استانی که این روزها در هوای گرم تابستانی ایام خود را سپری می‌کند اما دل‌های گرم ساکنانش این بار میزبان پیکرهایی بود که ار مهر و رفتن به مدرسه بازماندند.

از عصر امروز مردم شهید پرور بندرعباس با حضور پرشور خود در گلزار شهدای بندرعباس آمدند تا وداعی آخر با دانش آموزانی داشته باشند که در مسیر اردو جان خود را از دست دادند، مردمی که از خبر جان باختن هم وطن خود شگفت‌زده‌اند و زیر لب در گوشه گوشه این شهر زیبا مقدمات وداع با آن ها را آماده کرده بودند تا شایسته‌ترین اهل امروز شهرشان، شایسته‌ترین وداع را در جایگاه رفیع جدیدشان مشاهده کنند.هر کس که جان برکف می نهد در نزد مردم جایگاهی رفیع دارد و همه از خوبی هایش می گویند.

هوا گرم، آفتاب سوزان، مردم اما بی‌خیال این وضعیت همچنان آمبولانس های حامی پیکر دانش آموزان هرمزگانی را دنبال کردند.

خانواده های داغ دار بی تاب دیدن پیکر عزیزشان است، مردمانی که نمی توانند در مظلومیت دانش آموزان سفر کرده اشک هایشان را جاری نکنند.

بندرعباس روز عجیبی را پشت سرمی گذارد و این روزهای پرمهر در مراسم تشییع پیکر پاک دانش آموزان هرمزگانی، قطعاًجلوه گر عشق مردم به شهدای شان خواهد بود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi