تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۶در ۱۱:۲۷ ب٫ظ کد خبر:16045

بخشدار مرکزی قشم هنگام بازدید از جزیره لارک: دولت دوازدهم نگاه ویژه به جزایر دارد

بخشدار مرکزی قشم هنگام بازدید از جزیره لارک: دولت دوازدهم نگاه ویژه به جزایر دارد بخشدار مرکزی شهرستان قشم در اولین بازدید میدانی از جزیره لارک پس از الحاق به بخش مرکزی این شهرستان، از نگاه و اهتمام ویژه دولت دوازدهم به رونق و آبادانی جزایر ...

بخشدار مرکزی قشم هنگام بازدید از جزیره لارک: دولت دوازدهم نگاه ویژه به جزایر دارد
بخشدار مرکزی شهرستان قشم در اولین بازدید میدانی از جزیره لارک پس از الحاق به بخش مرکزی این شهرستان، از نگاه و اهتمام ویژه دولت دوازدهم به رونق و آبادانی جزایر سخن گفت.
محمد جهین صبح روز پنج شنبه ۹ شهریور به جزیره لارک سفر کرد و از نزدیک نیازها و ظرفیت ها ی این جزیره را مورد بررسی قرار داد. محمد جهین در ابتدای سفر یک روزه خود، برای ادای احترام  به مقبره شهدای گمنام این جزیره رفت. جهین سپس به  دیدار با دامداران جزیره لارک و گفت و گو با آنان پرداخت، تامین یک دستگاه تانکر جهت انتقال آب از روستا به محوطه چرای دام در ۴ کیلومتری روستا مهم ترین خواسته دامداران جزیره لارک است که نزدیک به ۶۰۰ راس بز تالی جزیره تی را به روش سنتی پرورش می دهند.
بخشدار مرکزی در بررسی مسائل صیادان لارکی از  پیگیری، اختصاص جایگاه سیار پمپ به این جزیره که در حال حاضر، سوخت مورد نیاز خود را از قشم تامین می کنند خبر داد. بخشدار مرکزی شهرستان قشم همچنین پس از بازدید از خانه های روستائیان، توضیحات و راهنمایی هایی در خصوص راه اندازی و اخذ مجوز کاشانه میهمان در جهت اشتغال زایی، رونق گردشگری و انتفاع بومیان از این صنعت، ارائه داد.
سخنرانی در مسجد جامع لارک آخرین بخش سفر سرزده محمد جهین به جزیره لارک بود.

بازدیدها: ۴۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi