تاریخ انتشار:17 مهر 1396در 1:18 ق.ظ کد خبر:16284

به مناسبت روز جهانی کودک انجام شد؛ دیدار جمعی از کودکان با فرماندار قشم

به مناسبت روز جهانی کودک انجام شد؛ دیدار جمعی از کودکان با فرماندار قشم به گزارش مکران :اولین برنامه کاری روز یکشنبه فرماندار شهرستان قشم دیدار و گفت و گو با جمعی از کودکان قشمی بود.او به مناسبت روز جهانی کودک در نشستی با جمعی ...

به مناسبت روز جهانی کودک انجام شد؛ دیدار جمعی از کودکان با فرماندار قشم

به گزارش مکران :اولین برنامه کاری روز یکشنبه فرماندار شهرستان قشم دیدار و گفت و گو با جمعی از کودکان قشمی بود.او به مناسبت روز جهانی کودک در نشستی با جمعی از کودکان عضو کانون فرهنگی پرورشی کودکان و نوجوانان شرکت کرد.

علیرضا نصری، به کودکان قشمی گفت: کلید جامعه فردای ایران در دستان شما است و فقط شما می توانید ایران چند سال بعد را بهتر از امروز بسازید.

فرماندار شهرستان قشم از کودکان قشمی خواست؛ نظم را از همین سن کودکی یاد بگیرند. نصری گفت: اگر از همین حالا برای نظم و وقت شناسی ارزش قائل شوید، در آینده یک مدیر، کاسب، یا کشاورز منظم و موفق خواهید شد.

او از کودکان خواست؛ احترام به قانون، رعایت ادب و اخلاق، و دوری از اسراف را بیاموزند. فرماندار شهرستان قشم به بچه های قشمی گفت: یکی از مشکلات جامعه امروز ما توجه به بعضی شغل ها و کم توجهی یا بی اهمیت شمردن شغل های دیگر است.

نصری با اشاره به اینکه کشور برای پیشرفت و توسعه نیازمند کارها و مشاغل مختلف است به کودکان توصیه کرد؛ با کمک بزرگترها درباره ارزش کار و مشاغل تحقیق کنند و کارکرد هر کدام را بدانند.او اظهار کرد: خوب است در باره شغل ها از توصیه های پیامبر اسلام و امامان بزرگوار کمک بگیرید و مشاغل کشور را با جایگاه شغل ها در کشورهایی که در دنیای امروز موفق هستند، مقایسه کنید، سپس بر اساس اطلاعات خود، نگاه دوستان و اطرافیان را نسبت به مشاغل تغییر دهید.

فرماندار قشم از کودکان خواست در درجه اول برای شخصیت خود ارزش قائل شوند. نصری گفت: وقتی شما به خودتان احترام و ارزش گذاشتید، می توانید این عزت نفس و ارزش را به دیگران هم منتقل کنید.

فرماندار شهرستان قشم خطاب به کودکان بیان کرد: پرسشگری و دنبال فکر نو بودن برای حل مسائل، راه حل خوبی برای ساختن جامعه سالم و پیشرفته است. نصری گفت: اگر شما کودکان، خلاق، مودب، با نظم و قانون دان بزرگ شوید ایران چند سال بعد به مراتب پیشرفته تر و با مشکل کم تر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم به مناسبت ۱۶ مهر روز کودک جمعی از کودکان موفق عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قشم بهمراه فرح شهنوازی مدیر کانون میهمان علیرضا نصری فرماندار قشم بودند. این کودکان دارای رتبه های استانی و کشوری در رشته های عکاسی، انیمیشن، فیلم، پژوهش و کتابخوانی هستند.

 

بازدیدها: ۳۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi