تاریخ انتشار:۱۲ آبان ۱۳۹۶در ۱:۳۰ ق٫ظ کد خبر:16418

حضور افتخار آمیز دوهفته نامه “بستکیه” در نمایشگاه مطبوعات

به گزارش مکران: بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با حضور نشریات و خبرگزاری های سراسر کشور در مصلی امام خمینی(ره) برگزار گردید. سهم استان هرمزگان از این نمایشگاه ۱۳ رسانه در قالب ۹ غرفه بود، اما سهم غرب این استان تنها یک نشریه بود. دو هفته نامه ...

به گزارش مکران: بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با حضور نشریات و خبرگزاری های سراسر کشور در مصلی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

سهم استان هرمزگان از این نمایشگاه ۱۳ رسانه در قالب ۹ غرفه بود، اما سهم غرب این استان تنها یک نشریه بود.

دو هفته نامه بستکیه که طلایه دار حوزه خبر و رسانه در غرب استان هرمزگان است؛ با حضور در این دوره از نمایشگاه توانست ظرفیت های فرهنگی و فکری آن منطقه را بطور دقیق و با ظرافت تمام به معرض نمایش بگذارد.

مدیر مسئول دو هفته نامه بستکیه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این نشریه از پیشتازان رسانه ای غرب استان هرمزگان است و در مدتی که از انتشار آن می گذرد توانسته است مخاطب قابل توجهی جذب کند.

وی افزود: نشریه بستکیه در حوزه های فرهنگی، هنری و اجتماعی در حال فعالیت بوده و سعی در معرفی و استفاده از ظرفیت های موجود می کند.

سید ابراهیم کوخردی عنوان داشت:رسانه ها می توانند در راه اعتلای فرهنگی استان و مردم قدم بردارند و این امر با تلاش و کوشش دلسوزان عرصه رسانه میسر خواهد شد.

محمدرضا قنبرپور

 

بازدیدها: ۶۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi