تاریخ انتشار:۱۹ آبان ۱۳۹۶در ۱۱:۱۴ ق٫ظ کد خبر:16497

ثبت نام ۳۰۷ کارآفرین در جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر هرمزگان

ثبت نام ۳۰۷ کارآفرین در جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر هرمزگان   مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۳۰۷ کارآفرین در دوازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر سال۹۶ ثبت نام کرده اند. " هادی ابراهیمی" افزود: ثبت نام از متقاضیان دوازدهمین جشنواره استانی، ...

ثبت نام ۳۰۷ کارآفرین در جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر هرمزگان

 

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۳۰۷ کارآفرین در دوازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر سال۹۶ ثبت نام کرده اند.

” هادی ابراهیمی” افزود: ثبت نام از متقاضیان دوازدهمین جشنواره استانی، همزمان با سراسر کشور، یازدهم شهریور در استان آغاز شد که با توجه به مهلت یک ماهه و تمدید آن تا پایان مهرماه، ۳۰۷ فعال اقتصادی در سطح استان در بخشهای مختلف  کشاورزی، صنعتی و خدماتی با ثبت نام در این سامانه، آمادگی خود را برای حضور در این جشنواره اعلام کردند.

وی، هدف از برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آن ها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصاً جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور و…ذکر کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi