تاریخ انتشار:۱۹ آذر ۱۳۹۶در ۹:۴۲ ب٫ظ کد خبر:16741

فرماندار قشم: بسیج از طریق اعضا دانش آموزی و محلات به تصحیح فرهنگ اشتغال کمک کند

فرماندار قشم: بسیج از طریق اعضا دانش آموزی و محلات به تصحیح فرهنگ اشتغال کمک کند فرماندار شهرستان قشم گفت: تصحیح فرهنگ اشتغال با تکیه بر تعالیم و تعمیق ارزش های دینی در رده بسیج دانش آموزی و محلات مورد جدیت و اهتمام بیشتری قرار گیرد. به ...

فرماندار قشم: بسیج از طریق اعضا دانش آموزی و محلات به تصحیح فرهنگ اشتغال کمک کند

فرماندار شهرستان قشم گفت: تصحیح فرهنگ اشتغال با تکیه بر تعالیم و تعمیق ارزش های دینی در رده بسیج دانش آموزی و محلات مورد جدیت و اهتمام بیشتری قرار گیرد.

به گزارش مکران فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری بیان کرد: بسیج برای نقش آفرینی در اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال به عنوان دغدغه رهبر فرزانه انقلاب و یکی از ضرورت های اصلی کشور از مدارس و محلات شروع کند. نصری در مجمع سالانه بسیج شهرستان قشم با موضوع پیوند پایگاه بسبج محله، مسجد و مدرسه اظهار داشت: رسالت بسیج، حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است. او ادامه داد: همانطور که اگر کشور مورد تهاجم قرار گیرد، همه اعضا بسیج برای دفاع از کیان اسلامی درنگ نخواهند کرد، لازم است در برابر تحریم های اقتصادی دشمنان هم با هوشمندی، تدبیر و حضور جهادی ایفا نقش نماید.
عضو هیئت رئیسه مجمع بسیج شهرستان قشم، ورود بسیجیان به حوزه تولید و اشتغال با سرمایه های کوچک را یکی از راه های کمک به اشتغال و تولید ذکر کرد. او به عنوان مثال از کشت قارچ نام برد و گفت: بر اساس تحقیق مشاور اقتصادی فرماندار، تنها در شهر قشم و درگهان روزانه دو هزار کیلو و در ماه شصت هزار کیلو قارچ مصرف می شود که با راه اندازی واحد پرورش قارچ با یک و نیم تا سه میلیون تومان توسط مردم امکان تامین تقاضا در شهرستان وجود دارد.
نصری پرورش بز تالی را یکی دیگر از مشاغل زود بازده و پر سود معرفی کرد و از حاضرین خواست برای رونق تولید و اشتغال در شهرستان دست به کار شوند.

بازدیدها: ۴۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi