تاریخ انتشار:۰۸ دی ۱۳۹۶در ۳:۱۸ ب٫ظ کد خبر:16893

فرماندار قشم: بازار اسلامی یکی از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی است

فرماندار قشم: بازار اسلامی یکی از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی است به گزارش مکران :فرماندار شهرستان قشم گفت: بازار اسلامی یکی از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی است که با فرهنگ سازی و آموزش بازاریان به منصه ظهور می رسد. علیرضا نصری در نخستین همایش الگوی بازار اسلامی ...

فرماندار قشم: بازار اسلامی یکی از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش مکران :فرماندار شهرستان قشم گفت: بازار اسلامی یکی از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی است که با فرهنگ سازی و آموزش بازاریان به منصه ظهور می رسد.

علیرضا نصری در نخستین همایش الگوی بازار اسلامی اظهار کرد: فرهنگ سازی و آموزش اصول فقه بازار برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی ضروری است.

نصری بیان کرد: در دین مبین اسلام نکات بسیار کلیدی و پر اهمیتی درباره بازار و شرایط کسب و کار وجود دارد که عمل به آن گره گشای بسیاری از گرفتاری های کسبه، تولید کننده و مصرف کنندگان ما و به تبع شرایط اقتصادی کشور خواهد بود.

فرماندار شهرستان قشم اظهار امیدواری کرد: برگزاری نخستین همایش الگوی بازار اسلامی در قشم، فتح بابی برای اسلامی کردن، تبیین و آموزش فقه بازار به عنوان اخلاق حرفه ای باشد.
او از شفافیت، صداقت و اخلاقمداری به عنوان ویژگی های بازار اسلامی نام برد که باید برای نهادینه کردن آن از طریق گفتمان دینی، برنامه های فرهنگی و خرد جمعی اقدام شود.

نخستین همایش الگوی بازار اسلامی با مشارکت بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء وابسته به دفتر آیت الله جوادی آملی، فرمانداری شهرستان قشم، دفاتر امام جمعه شیعه و اهل سنت و سازمان منطقه آزاد روز چهارشنبه برگزار شد.

بازدیدها: ۱۴۸۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi