تاریخ انتشار:۱۴ دی ۱۳۹۶در ۸:۵۷ ق٫ظ کد خبر:16939

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:ترامپ کوچک تر از آن است که در عزم انقلابی مردم خللی ایجاد کند

به گزارش مکران نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم هرمزگان به عشق رهبرشان به خیابان ها آمدند تا به آشوبگران نشان دهند که ترامپ کوچک تر از آن است که در عزم انقلابی مردم خللی ایجاد کند. آیت الله نعیم آبادی عصر امروز در ...

به گزارش مکران نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم هرمزگان به عشق رهبرشان به خیابان ها آمدند تا به آشوبگران نشان دهند که ترامپ کوچک تر از آن است که در عزم انقلابی مردم خللی ایجاد کند.

آیت الله نعیم آبادی عصر امروز در تجمع مردم بندرعباس که در محکومیت آشوبگری‌های اخیر برگزار شد، افزود: دل رهبری به شما مردم همیشه در صحنه خوش است و این مردم همیشه پشتیبانی نظام هستند، زیرا برای این انقلاب شهید داده اند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خطاب به سران امریکا، رژیم صهیونیستی و حامیان آنها تصریح کرد: از تاریخ درس بگیرید که چگونه مردم در فتنه ۸۸ به شما سیلی زدند.

آیت الله نعیم آبادی خاطرنشان کرد: مردم ولایت فقیه را جان خود می دانند و شما نمی توانید جان مردم را از آنها بگیرید.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان اضافه کرد: دشمن فکر کرده است اینجا مصر یا تونس است که مردم از نظام متنفر باشند، در حالی که مردم ایران عاشق نظامشان هستند و می‌بینید که دشمن چهار روز تلاش کرد، اما نتوانست بیش از دویست نفر را به خیابان بکشاند و آن افراد هم که آمدند اعتراف دارند که فریب خورده اند.

وی با بیان اینکه فتنه گران باید خجالت بکشند که از ترامپ دستور گرفتند، اظهار کرد: اینکه برخی ها از رژیم منحوس، خائن و ضد دین رضاشاه در شعارهایشان در اغتشاش ها استفاده کردند، خجالت آور است.

آیت الله نعیم آبادی عنوان کرد: مردم هرمزگان به عشق رهبرشان به خیابان ها آمدند تا به آشوبگران نشان دهند که ترامپ کوچک تر از آن است که در عزم انقلابی مردم خللی ایجاد کند.

وی خطاب به مسئولان دولتی نیز گفت: مردم مشکلاتی دارند که شما باید اولویت نخست کاری خود را رفع مشکل مادی مردم قرار دهید.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان افزود: برنامه ریزی برای حل مشکلات معیشتی مردم خواسته رهبری و خواسته همه امت حزب الله است.

امام جمعه بندرعباس همجنین از تأمین امنیت مردم استان هرمزگان طی روزهای اخیر از مسئولان و نیرو‌های امنیتی، انتظامی و بسیج قدردانی کرد.

قشر های مختلف مردم بندرعباس با شعار‌های “مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل” با مشت های گره کرده از چهار راه مطهری به مصلی قدس حرکت کردند . در بخش دیگری از شعار های مردمی از فتنه گران اعلام انزجار شده و رژیم آل سعود به عنوان دشمن ایران معرفی شده است.

“هرمزگان بیدار است از فتنه گر بی زار است”، “حیدری ام حیدری ام سرباز سید علیم”، “سید علی لب تر کند غسل شهادت می کنیم”، “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند” و “ای رهبر آزاده آماده ایم آماده” از دیگر شعار  های خیل عظیم مردمی است که امروز گوشه ای از اقتدار ملت را به آشوبگران نشان دادند.

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi