تاریخ انتشار:۲۶ دی ۱۳۹۶در ۸:۳۶ ب٫ظ کد خبر:17019

آغاز عملیات احداث پل باند دوم محور رودبار -بهادرآباد-کهنوج

فرماندار رودبارجنوب از عملیات تجهیز کارگاه و احداث پل باند دوم محور رودبار -بهادرآباد- کهنوج بازدید کرد. به گزارش مکران : ناوکی فرماندار رودبارجنوب در این خصوص گفت:عملیات احداث پل بهادرآباد و توسعه راه های روستایی و مواصلاتی رودبارجنوب با پیگیری نماینده مردم این شهرستان در حال ...

فرماندار رودبارجنوب از عملیات تجهیز کارگاه و احداث پل باند دوم محور رودبار -بهادرآباد- کهنوج بازدید کرد.

به گزارش مکران : ناوکی فرماندار رودبارجنوب در این خصوص گفت:عملیات احداث پل بهادرآباد و توسعه راه های روستایی و مواصلاتی رودبارجنوب با پیگیری نماینده مردم این شهرستان در حال اجرا است.

وی افزود:پل باند دوم محور رودبار-بهادرآباد- کهنوج که به طول ۴۰۰متر می باشد ،پیش بینی می شود ظرف مدت ۱۸ماه و با اعتباری بالغ بر ۱۳۹میلیارد ریال به بهره برداری برسد.

ناوکی بیان کرد:همزمان با این پروژه ،عملیات احداث ،زیر سازی و بهسازی راه روستایی متعددی در نقاط مختلف شهرستان رودبارجنوب از جمله سعیدآباد،مظفرآباد،کهن چراغ،چاه ابراهیم ،حیدرآباد در بخش جازموریان و سایر روستاها در حال اجرا می باشدنماینده عالی دولت در شهرستان رودبارجنوب اظهارکرد:تمامی خدمات انجام شده و در حال اجرای سطح شهرستان رودبارجنوب حاصل همدلی و همفکری مسئولین اجرایی و استان و مردم می باشد.

بازدیدها: ۴۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi