تاریخ انتشار:۲۲ فروردین ۱۳۹۷در ۱۱:۱۴ ب٫ظ کد خبر:17393

فرماندار قشم: دهیاران برای تولید، اشتغال و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند

فرماندار قشم: دهیاران برای تولید، اشتغال و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند فرماندار شهرستان قشم گفت: دهیاران برای تولید، اشتغال و ترویج استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند. به گزارش مکران، علیرضا نصری در نشست مشترک با بخشدار و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان ...

فرماندار قشم: دهیاران برای تولید، اشتغال و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند

فرماندار شهرستان قشم گفت: دهیاران برای تولید، اشتغال و ترویج استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند.
به گزارش مکران، علیرضا نصری در نشست مشترک با بخشدار و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان اظهارکرد: روان سازی و تسهیل ارتباط روستائیان با ادارات و مجموعه های کاری، راهنمایی و مشاوره شغلی و تشویق به استفاده از کالای ایرانی از جمله مواردی است که دهیاران باید در سال جدید نسبت به انجام آن اهتمام جدی داشته باشند.

نصری تصریح کرد: دهیاران به عنوان نمایندگان دولت تدبیر و امید، وظیفه دارند برای تامین ،زیر ساخت های توسعه روستایی تلاش نمایند.

او بیان داشت: سریع ترین راه پیشرفت و توسعه منطقه، آموزش و سپس بهره گیری از نیروی انسانی روستائی است.

نصری اظهار داشت: ارتباط صحیح با مردم و ارائه مشاوره در زمینه فعالیت های اقتصادی و سایر ظرفیت های موجود روستایی یک تکلیف ملی و نیاز ضروری پیشرفت هر روستا است.

او با بیان اینکه قشم به سمت گردشگری پایدار در حرکت است گفت: همه روستاهای شهرستان قشم مقصد گردشگری و نیازمند فضا سازی و ایجادمبلمان روستایی هستند.

فرماندار قشم از تلاش های دهیاران در ایام نوروز برای نظافت و زیباسازی محیط روستایی تقدیر و بر توجه بیشتر آنان نسبت به این مسئله تاکید کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi