تاریخ انتشار:۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۹:۰۲ ق٫ظ کد خبر:17492

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در دیدار با استاندار:نخبگان در ساختن هرمزگانی پررونق کمک می‌کنند

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: اعضای هیات علمی دانشگاه و نخبگان، دولت را در راستای ساختن هرمزگانی پررونق و آباد، یاری خواهند کرد. به گزارش مکران دکتر محمد خیری در دیدار با استاندار هرمزگان ضمن تشریح اهداف و رسالت‌های دانشگاه پیام نور اظهار کرد: با ...

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: اعضای هیات علمی دانشگاه و نخبگان، دولت را در راستای ساختن هرمزگانی پررونق و آباد، یاری خواهند کرد.

به گزارش مکران دکتر محمد خیری در دیدار با استاندار هرمزگان ضمن تشریح اهداف و رسالت‌های دانشگاه پیام نور اظهار کرد: با توجه به تجارب ارزنده و توان مدیریتی دکتر فریدون همتی همه افراد، گروه‌ها و طیف‌ها برای توسعه و پیشرفت هرمزگان در تکاپو بوده  که این نشان از کارنامه درخشان استاندار می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور از جایگاه علمی برجسته‌ای برخوردار است، افزود: اعضای هیات علمی دانشگاه و نخبگان، دولت را در راستای ساختن هرمزگانی پررونق، یاری خواهند کرد.

استاندار هرمزگان نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین نقش در توسعه کشور دارد، افزود: باید دانشگاه نیروی انسانی توانمند، متخصص و اخلاق‌مدار تحویل جامعه دهد و از این رو مسؤولیت دانشگاه پیام نور دوچندان می‌باشد.

همتی همچنین به شرایط خاص و استراتژیک ابوموسی پرداخت و افزود: باید رشته‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ابوموسی گسترش یابد.

وی در پایان ضمن مطلوب ارزیابی‌کردن عملکرد دانشگاه پیام نور هرمزگان خاطرنشان کرد: برای ارتقاء سطح آموزش در استان در بودجه‌های استانی نیز از دانشگاه پیام نور حمایت خواهیم کرد.

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi