تاریخ انتشار:۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۹:۴۶ ق٫ظ کد خبر:17549

یک فعال اجتماعی حوزه زنان طی نشست معاون رییس جمهور و استاندار مطرح کرد:شرکت آلومینیوم را میخرم پرسنل را از تهران می آورم!؟

یک فعال اجتماعی حوزه زنان طی نشست معاون رییس جمهور و استاندار مطرح کرد: شرکت آلومینیوم را میخرم پرسنل را از تهران می آورم!؟ معاون رییس جمهور در حوزه زنان و خانواده صبح امروز سه شنبه با حضور در جمع فعالین اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی ...

یک فعال اجتماعی حوزه زنان طی نشست معاون رییس جمهور و استاندار مطرح کرد:
شرکت آلومینیوم را میخرم پرسنل را از تهران می آورم!؟
معاون رییس جمهور در حوزه زنان و خانواده صبح امروز سه شنبه با حضور در جمع فعالین اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی در سالن اجتماعات استانداری هرمزگان برلزوم اهمیت و انسجام در تمام سطوح کشور تاکید کرد.دکتر ابتکار با اشاره به تحقق برنامه های دولت و همکاری با فعالان حوزه زن در هرمزگان گفت: امسال دو طرح مهم را در این استان داریم که سند برنامه ارتقا امور زنان و خانواده آسان در حال تدوین است که بحمدالله این استان ظرفیت های بسیاری دارد و بنده مناطق مختلف این استان را شخصا دیده ام و خاطرات بسیاری با استان هرمزگان دارم.در این نشست استاندار هرمزگان به عنوان عالی ترین مقام عالی در استان بر لزوم احیا خرده فرهنگ ها تاکید کرد که در بخش دیگر برنامه ها اخلاقی پور مدیر کل امور اجتماعی استانداری وضعیت کلی استان را در بخش های مختلف تشریح کرد.چندین نفر از فعالین حوزه زنان نیز دغدغه های خودشان را در ابتدای نشست مطرح کردند که دغدغه خانم مریم مشهدی واکنش حضار را به همراه داشت. مریم مشهدی خطاب به مدیر کل امور اجتماعی استانداری گفت:آقای اخلاقی آسیب های اجتماعی درباره طلاق را گفتند ولی حرف دل را نزدند! وی با اشاره به اینکه “زن بزرگترین مربی جامعه است” گفت: من به اکرمی گفتم بخشنامه کنید و آموزش همسرداری بگذارید اما به حرف من توجه نشد! مشهدی با تاکید بر اینکه به هرمزگانی ها ظلم می شود تصریح کرد: برخی می گویند به شرطی من شرکت آلومینیوم را میخرم که تمام پرسنل را از تهران بیاورم .

بازدیدها: ۴۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi