تاریخ انتشار:۰۳ مرداد ۱۳۹۷در ۵:۴۰ ب٫ظ کد خبر:17685

فرماندار قشم: بیش از ۷۰ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان قشم فعالیت می کنند

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: ۷۵ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان قشم، مسئولیت  برگزاری کلاس های مختلف در تابستان ۹۷  بر عهده دارند. علیرضا نصری در حاشیه بازدید از تعدادی از پایگاه های اوقات فراغت افزود: تا کنون بیش از ۴۶۰۰  نفر از دانش آموزان ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: ۷۵ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان قشم، مسئولیت  برگزاری کلاس های مختلف در تابستان ۹۷  بر عهده دارند.

علیرضا نصری در حاشیه بازدید از تعدادی از پایگاه های اوقات فراغت افزود: تا کنون بیش از ۴۶۰۰  نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با ثبت نام در این پایگاه ها از کلاس های مختلف استفاده کرده اند.

نصری ادامه داد: این تعداد دانش آموز، توسط پایگاه های اوقات فراغت  آموزش و پرورش  قشم، شهاب و هرمز، سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج سپاه، اداره ورزش و جوانان و کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان پذیرش شده اند.

فرماندار قشم خاطر نشان کرد: خانواده های قشمی در تابستان جاری برای بهرمندی فرزندان خود از رشته های قرآنی، فرهنگی، هنری، ورزشی و صنایع دستی از برنامه های  این پایگاه کمک گرفتند. او تصریح کرد: این کلاس ها جدا از برنامه هایی است که توسط بخش خصوصی ارائه می گردد. او اضافه کرد: به گفته مسئولین پایگاه ها دوره جدید کلاس ها در دو ماه پیش رو ارائه خواهد شد.

بازدیدها: ۱۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi